Witcher 3 Usta Zırhçı Nerede?

caglarcar

Centipat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Dostlar selam. Witcher 3'te usta derecesinde zırhçı arıyorum ama yok. Velendeki karga tüneğinde (baronun yeri) kadının görevini tamamlayamadım ve gitti. Onun dışında zırhçı var mı?

Toussaint'taki Zırhcı ve demircilerin hepsi usta. Eğer oyunda o kadar ilerlemediysen usta zırhçı yok diye biliyorum. Hiç denk gelmedim.

Velen'deki karga tüneğindeki Fergus'un karısı usta zırhçıdır. Onun dışında Toussaint içinde de var.

Fergus'un yanına git. Baron'un oradaki zırhçı. Ama gerçekte karısı usta.

Düzenleme: Yapamadığını görmemişim. Toussaint dışında usta zırhçı yok.

Usta zırhçı Baronun topraklarında yaşayan cüce zırhçının yanındaki kadın. Görevi yaparken ona güvenip gönlünü hoş ederseniz size zırh yapmaya devam ediyor.

Usta zırhçı Baronun topraklarında yaşayan cüce zırhçının yanındaki kadın. Görevi yaparken ona güvenip gönlünü hoş ederseniz size zırh yapmaya devam ediyor.
Üzerimde zırh denemek istedi oka karşı reddettim olur mu abi öyle şey :) Sonra gitti us zırhçı bulamııyorum dlc lere geçmedim daha.

@caglarcar RPG oyun tamam da NVL yapmanıza da gerek yoktu ne olacak ki? :D Save aldıysanız geri alabilirsiniz onun dışında bir çözüm bilemiyorum DLCleri beklemek olur galiba. Hem kadının hikayesini de dinlemediniz galiba, belli oluyor zaten ustanın o olduğu konuşurken.

Burada parantez içinde Master yazanlar. Konumlarına tıklayıp yerlerini görebilirsin.
Bir görev yapılıp görev sonrasında elf abimiz size istediğinizi yapıyor. O da yazıyor orada zaten. Onun dışında Toussaint olmayan yerlerde yok gibi. Bahsedilenler kalfa olabilir. Daha fazlası olsaydı buraya yazarlardı herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı