Çözüldü Witcher 3 vcomp110.dll hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Soul of Kos

Centipat
Daha fazla  
Ne yaptıysam olmuyor. Microsoft yazılımını da yükledim açamadım bir türlü. Yardım edın dostar. Şu oyunu bir ultrada oynayacaktık ya.

Çözüm
Raporu inceledim, belirttiğiniz DLL ile ilgili sorun. Yalnız kurulumu doğru yapmış görünmüyorsunuz. Onar diyerek yapıyorsanız tamamen kaldırıp tekrar kurulumu gerçekleştirin. Elle başka DLL atmadıysanız, silmediyseniz kurulumu doğru yapmanız halinde sorununuz çözülmüş olur muhtemelen.

Hata raporu oluşturup paylaşırsanız inceleyebiliriz.

Hata raporu oluşturup paylaşırsanız inceleyebiliriz.

Raporu inceledim, belirttiğiniz DLL ile ilgili sorun. Yalnız kurulumu doğru yapmış görünmüyorsunuz. Onar diyerek yapıyorsanız tamamen kaldırıp tekrar kurulumu gerçekleştirin. Elle başka DLL atmadıysanız, silmediyseniz kurulumu doğru yapmanız halinde sorununuz çözülmüş olur muhtemelen.

Çözüm

Allah Allah yok, olmuyor. Sildim, tekrar yükleyip kurdum olmuyor. Hep de bana mı denk gelir yahu :(

Bunu indirip hepsini tek tek kurup, onarıp deneyebilirsiniz, olmazsa yarın tekrar göz atarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı