Witcher 3 yan görev alamıyorum

Enes*

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba ilk defa Witcher 3 oynuyorum. Daha oyunun başındayım fakat bir göreve girdim ilerledim hatta klonum falan geldi onları kestim, sonra golem geldi karşıma fakat neredeyse hasar veremiyorum goleme, bende yan görev yapıp kasılmak istedim. Oyunun ilk şehrine hızlı seyahat yaptım. Görevleri galiba Level'im yüksek olduğu için vermedi başka bir şehirde yan görev alıyorum fakat benim leveldimden yüksekler ben mi bir yeri kaçırdım acaba?

Golemlere Axii ile sersemletip öyle vurmanız gerekiyor. Belki sebebi budur hasar vuramamanızın. Veya çelik kılıç denediyseniz ondandır.

Yan görevleri haritadaki sarı renkli tabelalardan ve rastgele sağda solda gezinirken çıkan sarı oklardan (minimapte görürsünüz daha çok) alıyorsunuz.

İlk şehir (Oxenfurt'u kast ediyorsunuz galiba) çok başlarda gitmeye uygun değil, Velen'de ve White Orchard'da (İlk gittiğiniz ufak kasaba) takılın bir süre.

Bahsettiğiniz klon görevini anımsayamadığım için tam nerede olduğunuzu kestiremedim.

Golemlere axii ile sersemletip öyle vurmanız gerekiyor. Belki sebebi budur hasar vuramamanızın. Veya çelik kılıç denediyseniz ondandır.

Yan görevleri haritadaki sarı renkli tabelalardan ve rastgele sağda solda gezinirken çıkan sarı oklardan (minimapte görürsünüz daha çok) alıyorsunuz.

İlk şehir (oxenfurt'u kast ediyorsunuz galiba) çok başlarda gitmeye uygun değil, Velen'de ve white Orchard'da (ilk gittiğiniz ufak kasaba) takılın bir süre.

Bahsettiğiniz klon görevini anımsayamadığım için tam nerede olduğunuzu kestiremedim.

Teşekkür ederim yardım için denicem dediklerinizi.
Zırhın ve kılıçların leveline göre en iyisi olması lazım. 10 Level olup hala oyunun başındaki 1 Level efsunger set ile oynuyorsan hiçbir yaratığı kesemezsin.

Kılıç ve zırhımı değiştirmiştim daha iyi zırhlarla zaten 4Level'im daha teşekkür ederim.

Klonumu felanda kesmiştim.
Hocam acaba (yanlış hatırlamıyorsam) bu görevi ben Novigrad'tayken yapmıştım. (Hatta kedi gibi bir yaratığa dönüşüyordu sanırsam, tüccarlardan malları alıp kaçıyordu.) Eğer Novigrad'taysanız ve 4 levelseniz derhal ana hikayeyi bırakıp sadece yan görev ve kontrat kasmanız gerek. Karakter ağacında geliştirmelerinizi tam yapmanız ve haritadaki soru işaretlerine gitmeniz gerek. Oyunda hızlıca ana hikayeyi bitireyim derseniz; Hem oyundan zevk alamazsınız, hem de sonraki zamanlarda bayaa zorlanırsınız.

Hocam acaba (yanlış hatırlamıyorsam) bu görevi ben Novigrad'tayken yapmıştım. (hatta kedi gibi bir yaratığa dönüşüyordu sanırsam, tüccarlardan malları alıp kaçıyordu.) Eğer novigrad'taysanız ve 4 levelseniz derhal ana hikayeyi bırakıp sadece yan görev ve kontrat kasmanız gerek. Karakter ağacında geliştirmelerinizi tam yapmanız ve haritadaki soru işaretlerine gitmeniz gerek. Oyunda hızlıca ana hikayeyi bitireyim derseniz; hem oyundan zevk alamazsınız, hem de sonraki zamanlarda bayaa zorlanırsınız.

Şimdi baktım velen deymiş görev orlarda takılıyordum.

Merhaba ilk defa Witcher 3 oynuyorum. Daha oyunun başındayım fakat bir göreve girdim ilerledim hatta klonum falan geldi onları kestim, sonra golem geldi karşıma fakat neredeyse hasar veremiyorum goleme, bende yan görev yapıp kasılmak istedim. Oyunun ilk şehrine hızlı seyahat yaptım. Görevleri galiba Level'im yüksek olduğu için vermedi başka bir şehirde yan görev alıyorum fakat benim leveldimden yüksekler ben mi bir yeri kaçırdım acaba?
J tuşuna basıp ekran görüntüsü atar mısın dostum? Eğer o golemi daha öldüremediysen, yanlış görevi yapıyorsundur.

Yardımlar için teşekkür ederim golemi kestim daha güçlü bir kılıç bulup vaktinizi ayırdığınız için sağ olun.

Geri
Yukarı