Witcher 3 yediğim Spoiler'ı nasıl unutabilirim?

Düşünmemeye çalışın. Başka şeyler yapın.

ZomboMeme 28022021154527.jpg

Daha oyunun DLC'lerini oynamamıştım ve oyunu tekrar bitirince oynayacaktım, her neyse konuya dönelim.
Ben Witcher yetiştirme okulu ve inan köse adında iki YouTuber'ın Witcher lore videolarını izliyorum, her ne kadar anlatımları ve videoları şahane olsa da başlığa ve video içine genelde spoiler vardır yazmadıkları için spoiler yemediğimi düşünerek mutlu mutlu bu iki kanalın da videolarını izliyordum. Bir gün merakıma yenik düşüp Hearts of Stone ve Blood and Wine DLC'leri için videolarını izledim, ancak yorumlardan anladığım kadarıyla ne yazık ki spoiler yemişim. Bunu nasıl unutabilirim? İzlediğim videolar bunlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Oynanış videolarını falan da izledim, ben video boyunca aklımdan spoiler yiyor muyum yemiyor muyum diye düşünürken videolar kısa oldukları için çatır çatır bitiyorlardı. Acaba DLC'leri oynayan birileri varsa ne denli büyük spoiler yediğimi anlatabilirler mi?
Videolar çok boş. İki DLC de onlarca saatlik oyun ve hikaye sunuyor. Sadece finalleri ve ana noktaları, maceranın tamamına oranla çok önemsiz. Zaten sonlarında öyle büyük plot twistler vs yok. Sizin bu maceradan keyif almanızı engelleyecek herhangi bir spoiler da yok. Rahat olun, eğlenmenize bakın.

Videolar çok boş. İki DLC de onlarca saatlik oyun ve hikaye sunuyor. Sadece finalleri ve ana noktaları, maceranın tamamına oranla çok önemsiz. Zaten sonlarında öyle büyük plot twistler vs yok. Sizin bu maceradan keyif almanızı engelleyecek herhangi bir spoiler da yok. Rahat olun, eğlenmenize bakın.
Bu arada Dettlaf, Olgierd ve kurbağa boss fight'ını önceden de biliyorum, internette bunla alakalı o kadar çok yazı var ki spoiler yememek elde değil.

Bence videolar güzel, lore hakkında çok fazla bilgi kattı bana bu kanallar.
Unutamam canım unutmam seni unutamam diye artık şarkı söylemeye başlayabilirsiniz.
:(
Kardeşim eğer yaşın tutuyor ise en yakın tekele gidip bütçenin yettiği en yüksek oranlı alkolü buluyorsun. Bunu enerji içeceği ile karıştırıp tek seferde içeceksin (en az 70 cc olmasını öneririm). Eğer buda fayda etmez ise bir sonra ki gün tekrar deniyorsun. Yanlız dikkat et spoilerı silelim derken alkolik olabilirsin.
13 yaşındayım :D
Hocam o sunucuda ben de varım videoları izlemek gibi bir hataya düşmeyin spoiler oluyor genellikle.
Bundan sonra spoiler olabilecek videolara girmem zaten.
Unutamazsınız ama hikaye zevkinizi de düşündüğünüz kadar fazla baltalamaz. Tabii ki aldığınız zevki büyük oranda düşürecektir ama seçimlere göre çok daha fazla son olduğunu düşünürsek biraz da size kalmış.
Ben spoiler yediğim oyundan keyif alabiliyorum, ancak o sahne geldiği zaman ne olacağını bildiğim için fazla zevki kalmıyor. Örneğin CoD MW serisi.
Bu yazıyı bile korkarak okudum, spoiler vardır diye :D
Spoiler içerikli bir konu açtığım zaman unutmazsam başlığa Spoiler yazıyorum zaten :) bazen unuttuğum zamanlarda moderatörler de yazabiliyor.

Bu konuyu açmayarak unutabilirdiniz aslında. Şimdi göz önünde bir konu başlığı bulunduğundan her gördüğünüzde spoiler'ı hatırlayacaksınız.

Geri
Yukarı