Witcher 3 zorluk seviyesi tercihi

Muhammed irfan

Picopat
Daha fazla  
Yakında PC alıyorum. PC 8000 TL, yani yeterince iyi. Witcher 3 oynamak istiyorum hayatımda hiç böyle oyun oynamadım. FPS oyunu hiç oynamayacağım. Witcher 3'ü hangi zorlukta oynayayım? İlerleyen zamanlarda seviyeyi yükseltebilirim.
Witcher 1 ve 2'ye hakimim. YouTube'dan izliyorum Witcher 1 ve 2'yi.

Oyuna alışmanızı falan etkileyebilir ama ben zorda oynamayı daha mantıklı buluyorum. Normal modda oynuyorum şu anda ve hiç canavar kontratı vs. yapma ihtiyacı hissetmedim. Yan görevlerin çoğu seviyemden düşük kalıyor. Ana görevlerde bile seviyem daha yukarıda oluyor. Zor modda oynamak seviye kazanmayı zorlaştırıyorsa hikayeyi fazlaca görmek isterseniz zor modda oynamak daha mantıklı. Ama ilk başta oyuna alışmanız zor olabilir. Başlarda normal modda bile zorlanmıştım.

Oyun gerçekten kolay. Size önerim oyunda en fazla zevki alabilmeniz için en zorda oynamanızdır.

Bunu neden dediğimi açıklayayım, oyunu normal zorlukta oynasan bile oyunda rünleri adam akıllı kullanmadan; simyaya hiç girmeden, karakter gelişimine ek bir özen göstermeden bitirebiliyorsun. Bu da oyunu biraz sığlaştırıyor bence. En zor modda neredeyse ölümsüz bir Geralt oluşturmuştum. Tabii en zor dediğime bakma, oyun hala basit.

Geri
Yukarı