Witcher 3'den sonra oyun önerisi

Mafia serisine başlamanıı öneririm. Klişe olacak ama GTA San Andreas'ta oynayabilirsiniz. Ne zaman canım sıkılsa GTA San Andreas’a girip adam toplar, sonra ballalara saldırırım.

Yeni konsollardan para koparmak için 2-3 grafik cilalı versiyonunu satıyorlar. Eski versiyonuna Steam üzerinden ulaşılamıyor. Yeni versiyon fazla mod desteği yok. Ayrıca pahalı satılıyor. Bağlantıdan eski versiyonunun tüm DLC halini satın alabilirsin. Ben de bu versiyonuyla oynadım.
Karantina biter bitmez parayı basıp alabilirim fakat modlama mevzusu yüzünden karışık gözüktü şuan. Legendary Edition şuanki SKSE ile çakışma yapabiliyor mu?

CS önerdiği modları kesin yükleyin demiyorum. Sadece nasıl modlama yapıyor gör diye paylaştım.
Mod dünyası gerçekten sınırı olmayan bir dünya. Kendi hoşunuza giden modları yükleyerek Skyrim fantastik orta çağ yakın evrenini, çok farklı bir evrene bile çevirebilirsiniz.
Ayrıca modların olduğu sayfayı paylaştım. Unofficial güncelleme modu, ticaret ve ejder sayısını artıran modlar ve bazı grafik modlarını yükleyip oynuyorum.
Oyunun Steam atölye desteği olduğundan tüm modları Nexus yükleme zorunluluğunuz da yok. Mesela koleksiyon sayfasından kendinize uygun bir koleksiyon seçip, o modları yükleyebilirsiniz.
Mesela ben daha sonra kullanmak için şu koleksiyonu oluşturmuşum.
Ticaret, daha fazla ejderha, dövüş yapay zekası gibi modlar oyunun aksiyon ve ekonomisini düzeltiyor.

Geri
Yukarı