Witcher 3'den sonra oyun önerisi

Yukarıda da çok önerilmiş ancak ben de Skyrim diyorum.

Witcher 3'ü oynamaya başlayıp bırakmadan devam edebilmem benim birkaç seferimi almıştı. Bunun sebebi de Skyrim'di. Skyrim'e nazaran pek hoş bulmadım diye Skyrim'e devam etmiş/Skyrim'e tekrar başlamıştım. Arkadaşların dediği gibi bazı belli başlı modları yaptıktan sonra oynanabilirliği daha da artıyor oyunun. Skyrim'i kesinlikle öneririm. İlla Special Edition'ını almanıza da gerek yok. Normal sürümü alıp diğer DLC'lerini de alsanız yeterli olacaktır bence.

Skyrim haricinde Far Cry 3, Far Cry Primal, Mafia II, Dishonored Serisi, Sleeping Dogs (GTA'nın Asya versiyonu gibi gelmişti bana), Shadow of Mordor, Shadow of War vs vs. oyunları beğenmiş ve oynarken çok keyif almıştım ben.

İki yıldır bu sorunu yaşıyorum, tedavisi yok arkadaşlar. Hangi oyunu oynarsanız oynayın Witcher serisinin yerini tutmuyor.
Sana kesin tedaviyi veriyorum, ama vereceğim tavsiye Türkiye'nin sağlık sistemi gibi. Git RDR2 oyna, bu seferde onun etkisinden çıkamazsın.
Skyrim sarmadı bu arada, 60 lirayı verdim de bir yanım kendimi teselli etmek için bir ara oynarsın diyor.

Geri
Yukarı