Witcher 3'te en karizma bulduğunuz boss nedir?

The Unseen Elder Vampire (Görülmemiş Kadim Vampir) ile Gaunter O'Dimm favorilerim.
Görülmemiş Kadim Vampir üstünlüğüyle, Geralt'a çaresizliğini hissettiren tek boss bence.
Karizma favorim ise ayna üstadı nam-ı diğer [G]aunter [O]'[D]imm. Oyun başında meyhanede anlamak lazımdı ahaha.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu detayı ilk defa görüyorum ve cidden Witcher 3'ü sevme nedenlerimden biridir bu ara yerlere koyulan detaylar.

Ayrıca Blood and Wine DLC'sinde de laneti kaldırdıktan sonra kadın yemek yerken o sıra lanetin hikâyesini anlatıyor Geralt. Ve o hikâyede kadını lanetleyenin Gaunter olduğu ortaya çıkıyor ve Geralt bu hikâyeyi anlatınca Gaunter müziği çalıyor o sırada. Harikaydı o sahne de.

Bu detayı ilk defa görüyorum ve cidden Witcher 3'ü sevme nedenlerimden biridir bu ara yerlere koyulan detaylar.

Ayrıca Blood and Wine DLC'sinde de laneti kaldırdıktan sonra kadın yemek yerken o sıra lanetin hikâyesini anlatıyor Geralt. Ve o hikâyede kadını lanetleyenin gaunter olduğu ortaya çıkıyor ve Geralt bu hikâyeyi anlatınca gaunter müziği çalıyor o sırada. Harikaydı o sahne de.

Keşke daha çok son olsaydı yahu 250 saat oynadım yeni DLC'yi bekliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı