Sürprizbozan Witcher 3'te en etkilendiğiniz sahne nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Benimkisi Ciri'yi sisler vadisinde bulduğumuzda öldüğünü zannetmiştim. Oyunun bittiğini zannetmiştim. Çok üzülmüştüm o an :)

Eki Görüntüle 1535155

Eki Görüntüle 1535155

Sahne olarak hiç doğru düzgün etkileyen olmadı oyun içinden etkileyen olarak şunu diyebilirim Kaer Morhen'e ilk gidip görev bitince bizi keşif için salması ve o müziklerle o manzarayı görmek koydu diyebilirim bana. Onun dışı bir de bir yan görevde başka bir Witcher'ın mezarına mağaraya gidiyorduk yüksek seviyeli heyulalar vardı ve kapkaranlıktı o ortamda o Witcher'ın hikayesini duymak etkilemişti. Ha şimdi aklıma geldi sahne olarak gaunter o dimm'li DLC'nin son görevi etkilemişti adam bayağı ortamı değiştiriyordu.

Sahne olarak hiç doğru düzgün etkileyen olmadı oyun içinden etkileyen olarak şunu diyebilirim Kaer Morhen'e ilk gidip görev bitince bizi keşif için salması ve o müziklerle o manzarayı görmek koydu diyebilirim bana. Onun dışı bir de bir yan görevde başka bir Witcher'ın mezarına mağaraya gidiyorduk yüksek seviyeli heyulalar vardı ve kapkaranlıktı o ortamda o Witcher'ın hikayesini duymak etkilemişti. Ha şimdi aklıma geldi sahne olarak gaunter o dimm'li DLC'nin son görevi etkilemişti adam bayağı ortamı değiştiriyordu.
Ya bir de yanlış hatırlamıyorsam. Oyunun başlarında da o karşımıza çıkıyordu. Yen hakkında bilgi alırken.

Ya bir de yanlış hatırlamıyorsam. Oyunun başlarında da o karşımıza çıkıyordu. Yen hakkında bilgi alırken.

Evet ve bana kalırsa heart and stone DLC'si tüm oyun ve Blood and Wine'dan daha iyi. Öyle iyi yazılmış bir karakter tüm oyunu çok etkiliyordu iyi anlamda. Bir de daha ben o olgierdi savunmak için yapılan bulmacaya falan hiç girmedim direk adalete teslim ettim onu ama o son bulmacayı da oynasam daha da farklı bir etki bırakırmış o bende.

Geri
Yukarı