Sürprizbozan Witcher 3'te en etkilendiğiniz sahne nedir?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bu sahne de çok etkilenmiştim. Gerald'ın aşkının hikayesi bir ozan tarafından sıradan bir barda okunuyor ve haberi olmayan insanlar bunun bir efsane olduğunu düşünüp ağlıyor ve aşk yaşıyorlar. Gerald bunu yaşıyor... Burada ben de efkarlanıp bir sigara yakmıştım. 🙂

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu sahne kitapları okuduktan sonra çok daha fazla anlam kazanıyor. Essi daven(priscilla) ile Geralt kitaplarda çok farklı ve garip bir ilişki yaşıyor. Kitapları da mükemmeldir Witcher'ın.

Evet ve bana kalırsa heart and stone DLC'si tüm oyun ve Blood and Wine'dan daha iyi. Öyle iyi yazılmış bir karakter tüm oyunu çok etkiliyordu iyi anlamda. Bir de daha ben o olgierdi savunmak için yapılan bulmacaya falan hiç girmedim direk adalete teslim ettim onu ama o son bulmacayı da oynasam daha da farklı bir etki bırakırmış o bende.
Oyunu en son oynadığı da herşeyi yapacam dedim yinede heart gadan sarmiyir.

Evet ve bana kalırsa heart and stone DLC'si tüm oyun ve Blood and Wine'dan daha iyi. Öyle iyi yazılmış bir karakter tüm oyunu çok etkiliyordu iyi anlamda. Bir de daha ben o olgierdi savunmak için yapılan bulmacaya falan hiç girmedim direk adalete teslim ettim onu ama o son bulmacayı da oynasam daha da farklı bir etki bırakırmış o bende.
Bence en iyi DLC BaW'dır. Ben HoS'da kurtarmıştım Olgierd'ı. Kılıcını vermişti :D

Bu sahne kitapları okuduktan sonra çok daha fazla anlam kazanıyor. Essi daven(priscilla) ile Geralt kitaplarda çok farklı ve garip bir ilişki yaşıyor. Kitapları da mükemmeldir Witcher'ın.
Kitaplarından birincisine de başladım. Son Dilek kısmına giriyorum daha yeni.

Bir şey deyim mi size bakın oynamadı iseniz Red Dead, GoW, Dying Light 2, Detroid Became a human, Elden Ring oynayın bunları. Bunlar mükemmel oyunlar Witcher seven adam bunları da sever.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir şey deyim mi size bakın oynamadı iseniz red Dead, GoW, Dying Light 2, Detroid Became a Human, Elden Ring oynayın bunları. Bunlar mükemmel oyunlar Witcher seven adam bunları da sever.

Aralarından RDR2'yi oynadım bir 15 20 saat arası. Başta çok hoşuma gitti. Hikaye açılışı güzeldi. Ama çok yavaş geldi oyun bana ya. Witcher'ı tekrar bitirdikten sonra onun üstünde durup onu da bitireceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aralarından RDR2'yi oynadım bir 15 20 saat arası. Başta çok hoşuma gitti. Hikaye açılışı güzeldi. Ama çok yavaş geldi oyun bana ya. Witcher'ı tekrar bitirdikten sonra onun üstünde durup onu da bitireceğim.
Aga ne bileyim beni çok dardı artur bi yana whitewolf bir yana. Ikisi de çok güzel yazılmış hikayeler. Ben de ilk başta oynamadım hata etmişim.

Aga ne bileyim beni çok dardı artur bi yana whitewolf bir yana. Ikisi de çok güzel yazılmış hikayeler. Ben de ilk başta oynamadım hata etmişim.
Ya vallahi hikayesi güzel oyun dendiğinde RDR'yi ve Witcher'ı çok övenler oluyor. Witcher'dan sonra bi devam edeyim bakayım. Muhtemelen hikaye sonradan açılacak ve saracak iyice.

Bir şey deyim mi size bakın oynamadı iseniz. Red Dead, GoW, Dying Light 2, detroid became a human, Elden Ring oynayın bunları. Bunlar mükemmel oyunlar Witcher seven adam bunları da sever.

Ben RDR 2'ye ilk Online'dan arkadaşlarla başladım o yüzden hikayesi pek sarmadı gibi bilmiyorum. God of War'u bitirdim başyapıt. Detroit çok güzel şu an 6 saat falan oynadım devam edeceğim. Elden Ring pahalı Dying Light'ta ilgimi çekmiyor.

Ben RDR 2'ye ilk Online'dan arkadaşlarla başladım o yüzden hikayesi pek sarmadı gibi bilmiyorum. God of War'u bitirdim başyapıt. Detroit çok güzel şu an 6 saat falan oynadım devam edeceğim. Elden Ring pahalı Dying Light'ta ilgimi çekmiyor.
O Detroit yapımcısının Beyond'unu bitirdim güzeldi ama sonu çok tuhaftı be. Tabi rol yapma oyunundan sonra :D
Şimdi de Heavy Rain var ona başladım.

Yeni konular

Geri
Yukarı