Witcher 3'ü bir türlü sevemiyorum

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Oyunu bugün Xbox'a tekrar aldım, internet Kafe'de oynamıştım ama bir türlü sevememiştim. Aradan bayağı zaman geçti, diziyi çok severek izledim ama oyuna yine ısınamadım. O kadar para verdim boşuna, ben neden herkesin aşık olduğu bu oyunu sevemiyorum?

Oyunu bugün Xbox'a tekrar aldım, internet Kafe'de oynamıştım ama bir türlü sevememiştim. Aradan bayağı zaman geçti, diziyi çok severek izledim ama oyuna yine ısınamadım. O kadar para verdim boşuna, ben neden herkesin aşık olduğu bu oyunu sevemiyorum?

Zevkler ve renkler tartışılmaz :D

Bende pek alışamadım. Rol yapma dediğin tamamen özgür olman demek mesela; Skyrim, Kingdom Come: Deliverance gibi. Hırsızlıktan tut gizli işler yapabilmek gerek.

Herkes aşık diye sen de sevmek zorunda mısın?

Serinin gerçek hayranlarına bir şey demiyorum ama yere göğe sığdıramayan, laf atılmasına izin vermeyen, aşık dediğimiz kişilerin büyük bir çoğunluğu hayatında CS, LoL dışında bir şey oynamamış, ilk defa farklı bir oyun olarak akıma kapılıp Witcher oynayan, sonucunda hem akımın hem de farklı bir şey deneyimlemiş olmanın etkisiyle ağzı açık kalan kişiler oluyor zaten.

Bunları görüp "Bu oyunda özel ne var?" diye bir düşünceye kapılmaya gerek yok bence.

Aşırı övüldüğü için beklentimi karşılayamadı benim. Belki sende de öyle olmuştur. Hele bir de RDR 2 üstüne oynamıştım. Pek sarmamıştı. Benzer şekilde CP 2077'de de aynısı olmuştu. Belki de CDPR tarzı bize göre değildir.

yanlış anlamazsanız 13 TL boşa gitse nolcak?

Yeni konular

Geri
Yukarı