Witcher 3'ü neden sevemiyorsunuz?

Witcher 3 sevmeyenler ikiye ayrılır:

1 - CS GO veya LoL gibi oyunlardan doğru düzgün kafasını kaldırmayıp da çok fazla ünlü oldu diye W3'e şans verenler.

2 - RPG sevmeyenler veya sevdiğini zannedenler.

Çok özür dilerim arkadaşlar ama gerçek bu, sevmeyen kendini sorgulasın.
Önermelerin dikkate alınılacak bir seviyede değil çünkü yaptığın şey saçmalamaktan ibaret. Kendi mantıksızlığınla ulaştığın fikirlerin doğruluğunu düşünmeyip gelip bir de başkalarının kendi düşüncelerini sorgulamasını istiyorsun.

Çok sıkıcı. Kaç kere oynamayı denedim ama oynatmıyor kendini. Cyberpunk 2077 bana göre Witcher 3'ten çok daha iyi bir oyun.

Önermelerin dikkate alınılacak bir seviyede değil çünkü yaptığın şey saçmalamaktan ibaret. Kendi mantıksızlığınla ulaştığın fikirlerin doğruluğunu düşünmeyip gelip bir de başkalarının kendi düşüncelerini sorgulamasını istiyorsun.

Hocam RPG seven biri Witcher'ı nasıl sevemez ki? AC son üçlemesinin atasıdır bu.

Merhaba direkt konuya giriyorum,

Oyunun kesinlikle kabul edilecek artıları:
- Hikayesi, alt metin kalitesi, yan görev kalitesi, kişiden kişiye değişen ana hikayeden iyi olan DLC'leri, envanter simya Zanaat'ın çok çeşitli olması, istediğiniz kadar yapabileceğiniz Build'ler, evreni, yaratık çeşitliliği, muhteşem bir açık dünya, mod desteği, 2015 oyununa göre müthiş grafikleri, güzel boss fightları, kadın karakterlerin gereğinden fazla güzel olması, oyunun ng+'a çok uygun olması en önemlisi ana karakter Geralt bana göre oyun tarihinin yazılmış en iyi karakteridir, daha sayabileceğimiz çok şey var.

Eksileri.
- RPG öğesinin sadece Geralt'ın yapabileceği şekilde olması (siz karakterinizi şekillendiremiyorsunuz sadece Geralt'ın verebileceği cevapları seçiyorsunuz) ki bana göre bu bir eksi değil fakat size göre olabilir, combat çoğu kişiye göre kötü olabilir fakat düzgün Build yapınca hiçbir oyunda olmayan o hissiyatı hissetmeniz, RPG sevmeyen biri bu oyunu kesinlikle sevemez. Başka bir eksisi bana göre yok :D

İnsanlar bu oyunu nasıl sevemiyor hala anlamış değilim. Oyun bir ara 15TL gibi bir fiyata satılıyordu şaka gibi. Gelip RDR ile kıyaslamayın ikisi bambaşka oyunlar. Bana sadece bu oyunu neden sevmediniz onu söyleyin ayrıca Steam'de oyunu oynayanların yüzde 97'si nasıl sevdide siz sevemediniz? Ben oyunu bitirince RDR'yi yine bitirmeyi denedim ama yok olmuyor.
oynatmıyor kendini, ne hikaye ilgimi çekiyor ne oynanış ne at sürüşleri

Çok sıkıcı. Kaç kere oynamayı denedim ama oynatmıyor kendini. Cyberpunk 2077 bana göre Witcher 3'ten çok daha iyi bir oyun.

CDPR müthiş bir firma, şu ana kadar yaptığı kötü oyun yok işte. CP77'de top 5'imde. Toplam iki kere bitirdim dün tekrar başladım DLC için fakat bir Witcher olamaz bence hocam.

Cp 2077 ve Witcher 3 bütün sonlarını bizzat bitirdim. CP2077 gerçekten potansiyeli olan fakat boşa harcanan bir oyun. 2.0 güncellemesi ile daha oynanabilir hale gelmiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı