Witcher 3'ü neden sevemiyorsunuz?

İlk oynadığımda oyunun mekanikleri vs bayağı karışık gelmişti sıkılıp silmiştim. Bu yıl tekrar şans verip başladım, 5-6 saat civarı oynadıktan sonra karakterlere ve atmosfere alışınca oyunu sevdim, oynamak için can atıyordum, süresi uzasın hemen bitmesin diye yan görev yaparak oynadım ve bitirdim. Şu an da en sevdiğim ilk 3 oyundan birisi Witcher 3 😀. Dizisine de başlamayı düşünüyorum.

CDPR müthiş bir firma, şu ana kadar yaptığı kötü oyun yok işte. CP77'de top 5'imde. Toplam iki kere bitirdim dün tekrar başladım DLC için fakat bir Witcher olamaz bence hocam.

Vallahi Witcher'i bir türlü sevemedim. Kaç kere yükledim ama sarmadı.

Cp 2077 ve Witcher 3 bütün sonlarını bizzat bitirdim. CP2077 gerçekten potansiyeli olan fakat boşa harcanan bir oyun. 2.0 güncellemesi ile daha oynanabilir hale gelmiş.

CP2077 cidden potansiyelini boşa harcadılar. 2.0 ile bayağı iyi yapmışlar. Ama bana göre hala potansiyelinin altında bir oyun.

Vallahi Witcher'i bir türlü sevemedim. Kaç kere yükledim ama sarmadı.

CP2077 cidden potansiyelini boşa harcadılar. 2.0 ile bayağı iyi yapmışlar. Ama bana göre hala potansiyelinin altında bir oyun.

Hala araba fizikleri yerde değişen bir şey yok maalesef. Çatışma mekanikleri iyileştirilmiş bir tık onun dışında çok değişen bir şey göremedim ben.

RPG durumu zayıf kalıyor olsa da Epic Fantasy kitap türünden gelen bir oyunu kestirip attırmamalısınız. TV serisine uyarlananlarda bile bir ton sorun varken oyunun bu derece saygın olmasının bir anlamı var.

Yeni konular

Geri
Yukarı