Wolfenstein serisi mi Metro Exodus + DLC'ler mi?

EgE0770

Centipat
Daha fazla  
RAM
8 GB
Ekran kartı
Nvıdıa GeForce GTX 1650
İşlemci
AMD Ryzen 7 3750H with Radeon Vega Mobile Gfx
Öncelikle selam. Steam yaz indirimlerinde Metro Exodus Enhanced Edition satın aldım. GMA'e Pass aboneliğim sayesinde de bütün Wolfenstein serisine erişebiliyorum. Hangi oyunu oynasam çok kararsız kaldım sizin tercihiniz ne olurdu? ( Metro Exodus DLC'leri: The two colonels, sam's story, expansion Pass )

Öncelikle selam. Steam yaz indirimlerinde Metro Exodus Enhanced Edition satın aldım. GMA'e Pass aboneliğim sayesinde de bütün Wolfenstein serisine erişebiliyorum. Hangi oyunu oynasam çok kararsız kaldım sizin tercihiniz ne olurdu? ( Metro Exodus DLC'leri: The two colonels, sam's story, expansion Pass )

Metro serisini bitirmiş biri olarak oynayınca sizi sıkmıyorsa exodus u bitirmenizi çneririm.

Wolfenstein daha çok kafa dağıtmalık, vurup parçalama oyunu. Hikayeli ve gerilimli oyun seviyorsanız Metro tavsiye ederim. Daha ağır bir oynanışı var. İki oyun da iyidir ama.
Notları ve konuşmaları dikkatli takip ederseniz (düşman askerlerin ve bizim karakterlerin) new order ve new colossus un yer yer derin konulara girdiğini farkedersiniz. Çok boş bir hikâyesi yok açıkçası hakkını yemişsiniz biraz

Benim tercihim Metro olurdu çünkü temasını daha çok seviyorum. Wolfenstein'da kenara atılacak bir seri değil, hikaye anlatımı olarak güçlüdür.

Yeni konular

Geri
Yukarı