World of Tanks oynayan var mı?

yusuf6554

Megapat
Makaleler
65
Yer
Sakarya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 3600
MSI B450 Tomahawk MAX
ADATA XPG Spectrix D60G 2x 8 GB DDR4 3000MHz CL16
MSI GTX 1660 Super Gaming X
Cooler Master ML240L V2
Kingston A2000 1 TB SSD
SanDisk Ultra 3D 500 GB SSD
Kingston UV400 240 GB SSD
Samsung 850 EVO 120 GB SSD (Harici)
Corsair 275R Airflow White
Cooler Master MWE 700W 80+
Windows 11 Pro 24H2 64 Bit (x64)
Windows 11 Enterprise (Windows To Go) 24H2 64 Bit (x64)
Monitör 1: AOC 24G2SPU
Monitör 2: AOC C24G1
Merhaba arkadaşlar. Wot'a 2015'te başlamıştım. Önce 2015 sonunda ara vermiştim (Minecraft'a sarmıştım o dönem) sonra 2017 başında dönmüştüm. Sonra ise ekim 2018'e kadar oynamıştım. Sonra yine ara vermiştim ancak şu an yine geri döndüm.
Aramızda World of Tanks oynayan veya daha önce WoT oynamış insan var mı?

8-9 yıldır oynuyorum. Yanlışlıkla amerikan server ından kayıt yapmıştım. Şimdi tier X 'larımdan vazgeçip Avrupa server ına geçemiyorum bir türlü.

Yeni başlayıp tankların hızından nefret edenler için tavsiyem, İngiliz Cruiser Mk. III & IV kullansınlar.

Bu arada oyunda 30 saniye bekleme süresi mevcut. Her savaş başlangıcında 30 saniye beklemek zorunda kalıyoruz. Valla bende 3 adet SSD olduğu için oyun anında açılıyor ama anlaşılan adamların çoğunun bilgisayarları yavaş. Bazen bazı oyuncular son anda geliyor falan.
Benim bugünlerde bu oyunda en sevdiğim şey ISU-152 tankının 152 mm topuyla adamlara selâ okutmak :D
Ayrıca bir yandan da IS-7 ve Object 430U açmaya çalışıyorum :)

İlk olarak Lowe aldım. Ondan sonra IS7'ye ve 268'e yürüdüm. İS7 süper tank çıktı fakat 268 pişmanlıkmış. İS7 defalarca nerf yedi ama tadı bana göre değişmedi. Daha sonra jagdpanzer E100'ü açtıktan sonra oyuna daha başka bir gözle bakmaya başladım :p.

Ben 2012 gibi başlamıştım ve oyunun öğrenilmesi zor olduğu için anında bırakmıştım. O zamanlarda oyunun eğitim kısmında bize T-34-85 tankı veriyorlardı belli başlı temel şeyleri öğretiyorlardı (Şimdiki eğitim tam öğretici olmasa da eskisinden daha kapsamlı) Nedense oyunu bana sevdiren o eğitim kısmı olmuştu ve dün gibi hatırlarım duygulanırım😟

2014'te Wotun blitz yani mobil sürümü çıkmıştı. Mobildeyken mağazada gördüm ve yükleyim demiştim. Çünkü PC versiyonundaki eğitim kısmı cidden beni büyülemişti oyunu sevdiren nedense o eğitim kısmı olmuştu. Mobil wot PC wottan daha kolay gelmişti ama tabii ki ben yine bu oyunu çözemediğimden ve hemen öldüğümden ötürü silmiştim. Sonra tekrar şans vermek adına bir daha yükleyim dedim ve yükleyiş o yükleyiş. :)

Oyunu 2014'ten bu yana aktif bir şekilde oynamaktayım hem Blitz hem de PC sürümünü de oynamaktayım oyunu öğrenmek zor olsa da MrBotosh, Nikolaus, Ohzman gibi youtube kanalları wotu kapsamlı rehber niteliğinde anlatıyor. Tavsiyem başlarken bu kanallara göz atın çok faydasını görürsünüz. Ben 2012-2013 yıllarında Ohzman'ın tank günlüklerini izlerdim bir yandan oyunu sevdiren oydu bana :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı