World of Tanks tek cpu çalışma sorunu

Razer Cortex ile FPS'yi bir miktar arttırabilirsiniz. Onun haricinde "çekirdek kullanımını arttırayım da FPS artsın" diyemiyoruz maalesef. Tek umut söz verdikleri 9.x sürüm ile çoklu çekirdek kullanımına izin veren Havok motorunu getirmelerini beklemek.
Razer Cortex Nedir? - Technopat

Ben oynamış olduğum oyunun yöneticileri ile iletişime geçtim ve bana oyunun tek çekirdekle çalışmadığını her çekirdeğe yük bindiğini söylediler. Acaba bende mi sorun var nasıl çözebilirim?

Yalanın daniskası kardeşim. WOT'un Face sayfasına girip bak. Her kez bu sorundan şikayetçi. Çekirdek başına yükü ölçen programlar ile bakıldığı zaman sadece 1 CPU'nun kullanıldığını göreceksin.

Oyun tek çekirdek kullanır. Yarım dolan çekirdek ise sizin kendi sisteminizin işlemlerini gösterir. Neredeyse 3 yıllık oyuncudan kesin bilgidir iyi günler dilerim.

Arkadaşların dediği gibi tek çekirdek kullanıyor. Ayarlarını düşürmen gerekiyor daha fazla fps alırsın bu sorun çoğumuzda var.HD görüntü, taret izleri vb bunlarda düşük oranda olsada fps düşmesine etken. Modları seçer iken onlarada dikkat et.

Oyunu oynadım bıraktım söyliyeceğim tek şey bu oyundan bir cacık olmaz. Tek çekirdek sorunu, MM saçmalığı, mekaniklerin saçmalığı vs. yıllardır olan bu oyun daha düzeltilmemiş. Ben IS-7 ve E-100'ü kastım oynadım sürekli aynı şey tank kas. Klan savaşları olunca zevkli oluyor oda iyi klanlarda oluyor yani tek başınıza fazla zevk alamıyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı