World Of Thank Virüslü mü?

Tugqan

Hectopat
Makaleler
13
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bugün World Of Thanks indiriyorum ve torrentlere izin ver butonu aktifti. 400 mb indirdikten sonra torrentlere izin ver butonunu kapattım. Sıfırdan indirmeye başladı herhangi bir virüs tehditi var mı? Nasıl kurmam gerekiyor?
İndirdiğim Link: World of Tanks — Free Online Game
Ekran Alıntısı.PNG

Oyunun kendisi virüs içeriyor mu? (Kaspersky 3.0)

Koskoca bir oyun sonuçta ama hani torrent'de başkasından aldığımız dosyalar deyil mi ? (Açıklarsak hani basitçe) Biri gelipte dosyayı deyiştip trojen flan enjekte edememiş mi ? -- Sadece meraktan sordum. :D

@Recep Baltaş

Koskoca bir oyun sonuçta ama hani torrent'de başkasından aldığımız dosyalar deyil mi ? (Açıklarsak hani basitçe) Biri gelipte dosyayı deyiştip trojen flan enjekte edememiş mi ? -- Sadece meraktan sordum. :D

@Recep Baltaş

Arkadaşlar Torrent sandığınız kadar basit bir şey değil. Öyle herkes kafasına göre virüs enjekte edemez Torrent'e. İnen her dosyaya yığın dökümü (MD5/SHA1) kontrolü yapılır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı