Wraith iade kabul etmeme

• Konuyu başlatan knyd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 4B
Arkadaşlar Wraith e-sports'dan Lamzu atlantis model fare aldım ve farenin sol tuşunda ciddi bir gıcırdama sorunu var. Ürünü incelemek için gönderdiğimde üründe defo bulunamadı dediler ve çıkan sesin benim bastırmamla alakalı olduğunu söylediler. Ancak sol tuşta böyle bir ses yok. Ürünün paketi açıldı ve tekrar satamayız diyerek iade almıyorlar ne yapmalıyım? Aklımda tüketici hakem heyetine başvurmak var ama emin değilim.

Aynı sorun az önce bende de oldu.

Umarım sorun çözüme kavuşur hocam.

Aynı sorun vardı 1.5 hafta önce yolladım bugün mesaj attılar sol tusta gıcırdama vardı bende de "sorun tespit edilememesi sebebi üretici firmanın bu tür performans etkilemeyen durumların üretim toleransı olarak kabul etmesi ve garanti kapsamına dahil etmemesidir." yanıtı ile karşılaştım.

Arkadaşlar bana jelatinini çıkardığım için mührü bozulmuş ürünler 14 gün iade sürecine tabii tutulmaz dediler fakat tek yaptığım jelatini çıkarıp denemekti. @EQUARIA hocam böyle bir hakları var mı?

Arkadaşlar bana jelatinini çıkardığım için mührü bozulmuş ürünler 14 gün iade sürecine tabii tutulmaz dediler fakat tek yaptığım jelatini çıkarıp denemekti. @EQUARIA hocam böyle bir hakları var mı?
Öyle bir şey yok. Ne olursa olsun koşulsuz şartsız 14 gün iade hakkınız var. Jelatin çıkartmadan neyle deneyecekmişiz mouseu?

Yeni konular

Geri
Yukarı