Wraith iade kabul etmeme

• Konuyu başlatan knyd
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 38
  • Görüntüleme 4B
Hocam ben başvuruyu çoktan oluşturdum da sonradan ekleyebiliyor muyum görsel?
Eklemeleri elden yapmanız gerekiyor diye biliyorum. Karar aşamasından önce sizi arayıp fatura isterler iade kararı için. O zamanı bekleyin. Bende öyle oldu. Verdikleri maile ilettim.

Hocam tuşa çok az lube sürüyorsunuz ve geçiyor ses. İnternete mouse creak problem yazarsanız daha detaylı anlatımlar var.
Hocam benimde iademi almıyorlar. Lube sürünce ses geçiyor ancak gıcırdama hissiyatı kalıyor mu? Ayrıca söktükten sonra buttonların pozisyonlarını değiştirebiliryor muyuz civatayı ayarlayıp sıkıp? Lube geçici gibi gözüküyor. Geçmiş olsun bu arada.

Arkadaşlar Wraith e-sports'dan Lamzu atlantis model fare aldım ve farenin sol tuşunda ciddi bir gıcırdama sorunu var. Ürünü incelemek için gönderdiğimde üründe defo bulunamadı dediler ve çıkan sesin benim bastırmamla alakalı olduğunu söylediler. Ancak sol tuşta böyle bir ses yok. Ürünün paketi açıldı ve tekrar satamayız diyerek iade almıyorlar ne yapmalıyım? Aklımda tüketici hakem heyetine başvurmak var ama emin değilim.
Hocam ayrıyeten sizinde garantiye gönderdiğinizde üzerindeki kendi skatezini çıkarıp wraith skatez taktılar mı? Bende öyle bir durum oldu sorulmadan yapıldı direk. Ağırlığı hiç Sora ağırlığı gibi değil şuan. Bende sizinle aynı sıkıntıyı yaşıyorum. 14 gün geçmemesine rağmen iade almadılar.

Son düzenleme:
Hocam benim de iademi almıyorlar. Lube sürünce ses geçiyor ancak gıcırdama hissiyatı kalıyor mu? Ayrıca söktükten sonra buttonların pozisyonlarını değiştirebiliryor muyuz civatayı ayarlayıp sıkıp? Lube geçici gibi gözüküyor. Geçmiş olsun bu arada.

Hocam ayrıyeten sizinde garantiye gönderdiğinizde üzerindeki kendi skatezini çıkarıp Wraith skatez taktılar mı? Bende öyle bir durum oldu sorulmadan yapıldı direk. Ağırlığı hiç sora ağırlığı gibi değil şu an. Bende sizinle aynı sıkıntıyı yaşıyorum. 14 gün geçmemesine rağmen iade almadılar.

Bana yanında skatez göndereceğiz dediler ve göndermediler🗿. Ayrıca lube çözümü geçici mi emin değilim benim için hala kullanışlı. Ben çok detaylıca bilmiyorum fare modlamayı ondan çok yardımcı olamamış olabilirim ama YouTube veya Reddit'te ararsanız daha iyi bir cevap bulabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı