WTCNN ve Enes Batur Tartışması

ykula

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Los Santos/Sandy Shores
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523905101
Bildiğiniz üzere bayağı bir zaman önce Enes Batur'un videosunu bir takipçisi WTCNN'ın bir yayınına attığında WTCNN sandalyesine izletmişti. Bunun üzerine Enes Batur bir videosunda ''Bu yaptığın adamlık değil'' gibi sözler sarf etmiş. Bu çok, ne bileyim, küstahça bir durum. Sonuçta aynı kişi emek vererek bir içerik oluşturuyor ve sen bununla dalga geçiyorsun. Enes Batur'u çok sevmem açıkçası. Eskiden açtığım konulardan da bunu anlayabilirsiniz. Ama burada cidden Enes haklı. Tabii bu benim şahsi görüşüm. Fikirlerinizi alabilirim :D

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Not: Şöyle bir videoyla karşılaştım ve dediklerine tamamen katılıyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ferit'in (Wtcnn) chat kısmında Enes Batur'un şarkısını aç diye spam yapıldı. Ferit izlemek istemediğini ilgilenmediğini söyledi ama chat spam yapmaya devam etti. Bunun üzerine Ferit alın abi siz izleyin ben izlemek istemiyorum dedi ve tuvalete gitti. Enes Batur'da Ferit'in tam o kalkıp gittiği sahnede ki klibi izlemiş ve sinirlenerek "Bu yaptığın adamlık değildir." gibi sözler söylemiş küfür etmişti.

Ferit kendi açıklamalarında benim koltuğuma izletme gibi bir amacım yoktu böyle algılandı diye kendi yayınında söyledi.
Her ikisinin tarafından bakıldığında ikisi de haklı.
Ferit izlemek istemediğini zaten belirtmiş ve tuvalete gittiğini söylüyor.
Enes Batur'da benim emeğime saygısızlık etti diye belirtti.

Şahsım adına Enes'in haklı olduğunu düşünüyorum. Videoyu aç diye kafasına siyah dayamadılar. Bu yaptığı dalga geçmekti herkes biliyor bunu kimse inkar etmesin artık. Enes öyle şeyler demese daha iyi olurdu ama bu gerçeği değiştirmez.

Abi görende gazete yada resmi bir kuruluşun yayını felan sanar internet aleminde samimi bir yayında olabilir böyle şeyler ayrıca Casper Feritten daha tatlı. Sevinmesi lazım.
C57qemrWMAEPxTF.jpg

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı