Enes Batur Destek Videoları

LeViAcKeRMaN

Megapat
Yer
KaPTaN LeVi
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu ülkenin yeni nesli gümbür gümbür geliyor. Daha fazla eklerdim ama gerek yok:penguen:

Bu arada hala ütüden falan bahsetmeleri komik:ROFL:

@Neşeli Enginar Almanya'da Enes Batur var mı?:rolleyes:

Son düzenleyen: Moderatör:
Videoları izlemek istemedim. Olay nedir, neden destek çıkıyorlar?

Enes Batur dava açtılar. Oda davanın ütü yüzünden olduğunu düşünüyor. Ama ütüyle alakası yok:)

Bu video da neden dava açtığını anlatmış.

Son düzenleme:
Gerçekten bu adamı kim izliyor da böyle şişiriyor? Ya ben biraz bakayım dedim acaba önyargılı mıyım diye, adam bildiğin boş:) Yani kanser nesile göre videolar çekip bu tiplerden prim yapıyor o kadar. Yazık ya şunun için harcadığınız kotaya değmez valla:)

Son düzenleme:
Video da vardı ama hemen kaldırmışlar:dikkatli:
Gerçekten bu adamı kim izliyor da böyle şişiriyor? Ya ben biraz bakayım acaba önyargılı mıyım diye, adam bildiğin boş:) Yani kanser nesile göre videolar çekip bu tiplerden prim yapıyor o kadar. Yazık ya şunun için harcadığınız kotaya değmez valla:)

Bugs bunny gibi kahramanları izlemek varken, şimdiki nesil bunu izliyor:) Rodd roner da güzeldi. Sonra speedy gonzalez gibi. Sabahları bunları izlerdik ve akşama kadar sokaklarda oynardık:ıslık:

Yanlış zamanda, yanlış gerekçe ve yanlış yöntemle dile getirilmiş olması cıvık yılışık saygısız ve çocuklara kötü örnek olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı