X3 NFC MIUI 13 güncellemesi geldi geri gitti

Ensbz

Centipat
Daha fazla  
İyi günler ben POCO X3 NFC kullanıcısıyım dün gece MIUI 13 güncellemesinin geldiğini fark ettim ve sabah güncellemeye karar verdim, sabah download işlemi tamamlanacakken ağ bağlantısından dolayı iptal etmek zorunda kaldım ağ bağlantısı tekrar geldiğinde güncellemeleri kontrol ettim fakat MIUI 13 yoktu. Konuyla alakalı bilgisi olan yardım edebilir mi acaba?

Hocam ayarlardan güncelleme uygulaması sıfırlayın ve tekrar deneyin eğer yoksa güncelleme tekrardan gelecektir en kısa süre de bana da aynı telefonda aynı olay başıma gelmişti çünkü

İyi günler ben POCO X3 NFC kullanıcısıyım dün gece MIUI 13 güncellemesinin geldiğini fark ettim ve sabah güncellemeye karar verdim, sabah download işlemi tamamlanacakken ağ bağlantısından dolayı iptal etmek zorunda kaldım ağ bağlantısı tekrar geldiğinde güncellemeleri kontrol ettim fakat MIUI 13 yoktu. Konuyla alakalı bilgisi olan yardım edebilir mi acaba?
MIUI Downloader'den bölgenizi dogru seçerek MIUI 13 romunu indirin. Güncelleyici kısmındaki 12 yazısına 10 15 kere basın ve sağ üstte paketi kurma seçeneği vardı ordan yükleyin veri kaybı olmadan günceller(Şarjınız 50+ olsun.)

Yeni konular

Geri
Yukarı