X570 anakart 8 pin CPU bağlantısıyla çalışmıyor

images (1).jpeg

Hocam elinizde bundan varsa takın. Duyduğunuz uzun ve kısa bip sayısını yazın.

Son düzenleme:
Dikey değil hocam sol üstten 3. ve 4. sırada yatay takılı. Dikkatli bakın öyle olması lazım zaten.
Dikey takmanız gerek. Kılavuz öyle diyor.
Dipnot:Hocam dediğiniz doğru sanırsam. Yazı aşağı gelecek şekilde taktınız mı?

Son düzenleme:
Bence sistemi komple söküp dikkatli şekilde tekrar monte edin. Psu arkasında ki anahtarı kapalı konumda unutacak haliniz yok sonuçta :)
Birde x570 anakartı sadece 4 pin takarak kullandım. Overclock yapılmadığı taktirde çok sıkıntı olmuyormuş 4 pinde bile
Bu anakart lar üzerinde bileşen olmadan bile Bios a girebiliyor. Üzerinde hiç bileşen olmadan açıldı mı? En azından ekran kartını takın sadece öyle deneyin.

Son düzenleme:
Bence sistemi komple söküp dikkatli şekilde tekrar monte edin. Psu arkasında ki anahtarı kapalı konumda unutacak haliniz yok sonuçta :)
Birde x570 anakartı sadece 4 pin takarak kullandım. Overclock yapılmadığı taktirde çok sıkıntı olmuyormuş 4 pinde bile
Bu anakart lar üzerinde bileşen olmadan bile Bios a girebiliyor. Üzerinde hiç bileşen olmadan açıldı mı? En azından ekran kartını takın sadece öyle deneyin.
Güç tuşunu açtım hocam tabiki de :) Üzerinde hiç bileşen olmadan dahi güç alamıyorum. 8 pin ve 20+4 pin bağlı birde power swichi.

Geri
Yukarı