X570 Aorus Ultra anakartlı PC'de Wi-Fi görünmüyor

süleyman dere

Hectopat
Daha fazla  
RAM
64GB GSkill Trident Z Neo C16 3200Mhz
SSD veya HDD modeli
XPG SPECTRIX S40G 512GB
Ekran kartı
Nvidia RTX 3060-Ti.
Anakart
Gigabyte GA-X570 AORUS ULTRA
İşlemci
AMD Ryzen 9 3900X
Merhaba arkadaşlar, X570 Aorus Ultra anakartım var ve buna entegre olarak Wi-Fi 6 modülü bulunuyor fakat Windows'ta ne yaptıysam Wi-Fi göremiyorum yazılım güncelleştirmeyi denedim fakat gene gelmiyor. Wi-Fi penceresi yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

Screenshot_1.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Wi-Fi antenleri takılı mı?

Wi-Fi Bluetooth için sürücü var onu kurdum ve BIOS'tan LAN aygıtını tekrardan yükledim fakat gene aynı PC de Wi-Fi gözükmüyor. Bunun içinde aygıtı sıfırladım ağ ayarlarından. Ardından aygıt yönetici kısmından sildim ve tekrar yükledim gene aynı çözüm yok şu anlık.

Wi-Fi Bluetooth için sürücü var onu kurdum ve BIOS'tan LAN aygıtını tekrardan yükledim fakat gene aynı PC de Wi-Fi gözükmüyor. Bunun içinde aygıtı sıfırladım ağ ayarlarından. Ardından aygıt yönetici kısmından sildim ve tekrar yükledim gene aynı çözüm yok şu anlık.
Aygıt yöneticisinin fotoğrafını atar mısınız?

Arkadaşlar görsel ekteki gözüken aşağıdaki iki driver son güncel sürücüler Aygıt Yöneticisi gözüktüğü gibi Windows 11 kullanıyorum Wi-Fi penceresi zaten hiç gözükmüyor.
Valla aklıma Windows11 ile alakalı olabileceği geliyor başka bir şey gelmiyor, ben tükendim. :(

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı