X99 Deluxe, Core i7 5970X Sisteme Yosemite Kurmak

Aynı yamala sorunu bende de var. Root device uuid is diye bir hata alıyorum X99 deluxe Ati Hd7750 ekran kartım var eğer bir çözüm bulursan paylaşırsan sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
1-Kernel yamasını indirip, Windows ortamında Transmac ile Usb'de şu yolu izleyin. System/Library/Kernels ile linkte verilen ile değiştirin.
2-Transmac ile aynı şekilde Usb bellekten şu yolu izleyerek ekran kartına ait kextleri silin. System/Library/Extensions/AMD ile başalayan kextleri silip, kuruluma geçmeyi deneyin.
yadi.sk: Yandex.Disk

Aynen dediğin gibi yaptım parrhesia kernel dosyasını yedekledikten sonra verdiğin linkteki ile değiştirdim kextleri sildim gene karşıma root device uuid is hatası geldi.

Sistem özelliklerim
  • Asus X99-Deluxe
  • İnterl i7 5930K
  • Ati HD7750

OS X 10.10 Install USB ile yüklemeyi deniyorum malesef elimde mac kurabileceğim başka bir makine yok.

upload_2015-1-28_15-15-46.png

Son düzenleyen: Moderatör:
1-Kernel yamasını indirip, Windows ortamında Transmac ile Usb'de şu yolu izleyin. System/Library/Kernels ile linkte verilen ile değiştirin.
2-Transmac ile aynı şekilde Usb bellekten şu yolu izleyerek ekran kartına ait kextleri silin. System/Library/Extensions/AMD ile başalayan kextleri silip, kuruluma geçmeyi deneyin.
yadi.sk: Yandex.Disk

Yosemite'de Kernel kurulumda oluşturuluyor. Yamalanmış Kernel bir işe yaramıyor.

10.11.4 ile tekrar deneyiniz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı