Z97 Deluxe ve i7 4790K Sisteme Mavericks veya Yosemite Kurulumu

Trking

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaslar. Bu hafta topladıgım kasaya hackkingtohs kurmak ıstıyom. Yardımlarınızı beklıyorum teşekkürler.
Sistem:
  • i7 479k 4.0 GHz
  • Asus z97 delux socet 1150 anakart
  • Asus gtx780rog strix 6gb 384bıt
  • Kingston m2sata 120gb ssd
  • Remler 32gb corsair
  • Power 500w
  • Wın8.1 yuklü
Mevrıcks kurdum. Ekran kartımı 0mb gördü. Sesde gelmedi. Bende yeni iso ındırdım tekrar usb atıp denıyecem. İnce ayarları vs yazarsanız sevınırım. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi de Hackintosh Windows değil ki kurulumdan sonra tıkır tıkır çalışsın. Asıl kurulum kurulumdan sonra başlar Hackintosh sistemlerde. Rehberleri izlememişsiniz. Rehberleyi izleyin. Bir de benzer bir sistemin başarılı kurulum konusuna göz atın:

[Başarılı Kurulum] Rampage IV Extreme OS X Mavericks 10.9.4

Mıkaıl fıdan kardes raw dosyası ınmıyorkı cok yavas ınıyor. Onu neden torenttte atmaıslar yada turbo bıt vs oradan cekeyım. Indıreyımde bır turlu ındıremedın yardımcı olun.
Ekran kartını 0mb goruyoor. Neden ıntel hd4600 varmıs benım işlemcının ıcnde. İ7 4790k < işelmcı bunun ayalrı nedır? Acıl yuazın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı