Xbox 360 satılıp PS3 alınır mı?

yerayay

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci Türkiye'de
2-3 aydır Xbox 360 Slim e kullanıyorum. Yazın satip biraz da para koyup PS3'un en son çıkan kasasıni almayı planlıyorum, alınır mı? (Online ve oyunlar için, orijinal 360 kullanıyorum bu arada.)

Bence alınmaz. PS3 çok iyi bir konsol değil bence ayrıca arayüzü falanda çok kötü. Ama özel oyunlarına ilgin varsa sen bilirsin orasını.

Bence alınmaz. PS3 çok iyi bir konsol değil bence ayrıca arayüzü falanda çok kötü. Ama özel oyunlarına ilgin varsa sen bilirsin orasını.

Arayüzü 360 arayüzünden güzel bence özel oyunları ve Türkçe dublajli oyunlar var Online girmek için ve yama seçeneği var baya kuzenimle oynayacağız onda da Xbox vardı 360 alma sebebim buydu açıkçası şimdi PS'ye geri döndü o yüzden bende geçiyorum.

Elinde 2 tane 360 varsa neden olmasın(yani konudan onu anladım.

Yok tek 360 var satıp PS3'e geçmek istiyorum iki konsol kullanmayı sevmiyorum elimin altında olacak güzel oyunları açacak açıkçası eski nesil oyunları da daha güzel.

Arayüzü 360 arayüzünden güzel bence özel oyunları ve Türkçe dublajli oyunlar var Online girmek için ve yama seçeneği var bayağı kuzenimle oynayacağız onda da Xbox vardı 360 alma sebebim buydu açıkçası şimdi PS'ye geri döndü o yüzden bende geçiyorum.

Yok tek 360 var satıp PS3'e geçmek istiyorum iki konsol kullanmayı sevmiyorum elimin altında olacak güzel oyunları açacak açıkçası eski nesil oyunları da daha güzel.

Denemek için alabilirsin ama kırmızı ışık hatası yaşamamış bir makine veya varsa sürüm almanı tavsiye ederim sonuçta Last of Us gibi efsane oyunlara ev sahipliği yapan bir konsol ki PS'in çok efsane oyunu var.

Denemek için alabilirsin ama kırmızı ışık hatası yaşamamış bir makine veya varsa sürüm almanı tavsiye ederim sonuçta Last of Us gibi efsane oyunlara ev sahipliği yapan bir konsol ki PS'in çok efsane oyunu var.

Kırmızı ışık hatası son kasada yaşanmıyor diye biliyorum kuzenimde Slim vardı ve birçok oyunu deneme şansım olmuştu TLOU gibi ben ise süper Slim alacağım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı