Xbox 9. nesil Controller kendi kendine kapanıyor

Deschamps_18

Hectopat
Bu sorunun ilk başta pillerden kaynaklandığını düşündüm. Pilini değiştirdim, eskisi gibi oynayabiliyordum evet. Fakat örneğin, Rocket League gibi oyunlarda aniden kol kendini kapatıyor ve kendisi tekrar çalışmaya başlıyor. Epic Games üzerinden oynadığım için mi bu? Çünkü, Steam'de Cyberpunk 2077 oynarken de bu hata gerçekleşiyor. Bunun sebebi nedir? Kronik bir hata mı?

Bu sorunun ilk başta pillerden kaynaklandığını düşündüm. Pilini değiştirdim, eskisi gibi oynayabiliyordum evet. Fakat örneğin, Rocket League gibi oyunlarda aniden kol kendini kapatıyor ve kendisi tekrar çalışmaya başlıyor. Epic Games üzerinden oynadığım için mi bu? Çünkü, Steam'de Cyberpunk 2077 oynarken de bu hata gerçekleşiyor. Bunun sebebi nedir? Kronik bir hata mı?
Aynı sorun bende de var güncelledim kolu ama hala düzelmedi.

Microsoft: Bulut, Uygulamalar ve Oyun

Adresinden kullandığınız bir hotmail uzantılı hesabınızla giriş yapın. (Skype için vs kullandığınız bir adresiniz vardır illaki).

Sayfa açılınca sağ üstte isminizin yanındaki kafa işaretine tıklayıp ondan sonra "Microsoft Hesabım" linkine tıklayın. Gelen sayfada "Cihazlar" diye bir bölüm olacak oradan gamepadinizi seri numarasını girerek ekleyin.

Geri
Yukarı