Elektronik Xbox 9. Nesil Gamepad 1760 TL

Cihazı garanti için kendim eklemeye çalışınca seri numarası tanınmadı hatası alıyordum. Bugün Microsoft canlı desteğe tekrar yazdım ve seri numaramı yolladım benim yerime hesabıma kayıt yaptılar. Şuan 2 yıl geçerli garanti verdi. Garanti konusunu sıkıntı edenlere cihazını ekleyemeyenlere duyurulur 😁

Cihazı garanti için kendim eklemeye çalışınca seri numarası tanınmadı hatası alıyordum. Bugün Microsoft canlı desteğe tekrar yazdım ve seri numaramı yolladım benim yerime hesabıma kayıt yaptılar. Şu an 2 yıl geçerli garanti verdi. Garanti konusunu sıkıntı edenlere cihazını ekleyemeyenlere duyurulur 😁

Bende aradıgım zaman 3 ay garantı verıyoruz ekstara alınan gamepadlere bu arada canlı destege nasıl ulastınız.

Bende aradıgım zaman 3 ay garantı verıyoruz ekstara alınan gamepadlere bu arada canlı destege nasıl ulastınız.
Seninki niye öyle oldu anlamadım dostum. Benim cihaz kayıt bile olmuyodu ben yapamıyordum Microsot kayıt yapmadan önce ürünü kontrol etti öyle kayıt yaptı. Dün de Amazona yazmıştım Amazon Microsoft cihazı tanımayıp kayıt yapmasa bile 1 yıl süreyle bizim garantimiz altındasınız demişti. Garantilik bir durum olduğunda sorun çıkacağını sanmıyorum hem Amazon hem Microsoft garanti sorunu çıkaracak firmalar değil bence

Ayın 6sından beri Hollanda'dan çıkamadı kargo bu gidişle belirttikleri tarihte gelecek :D Amazon'da buna çok alışkın değilim.

Ayın 6sından beri Hollanda'dan çıkamadı kargo bu gidişle belirttikleri tarihte gelecek :D Amazon'da buna çok alışkın değilim.
Benimki de 7 Ekim'de Hollanda'dan çıkış yaptı görünüyor. Tahminimce en geç perşembeye kadar Türkiye'ye gelir cumartesi günü de elime ulaşır diye düşünüyorum.

Benimki de 7 Ekim'de Hollanda'dan çıkış yaptı görünüyor. Tahminimce en geç perşembeye kadar Türkiye'ye gelir cumartesi günü de elime ulaşır diye düşünüyorum.

Herkeste 1 gün Hollanda'da durup uçağa verilmiş benim hala çıkamadı Hollanda'dan anlayamadım.

Geri
Yukarı