Elektronik Xbox 9. Nesil Gamepad 2161 TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Siz Vatan ya da Teknosa'dan bir şey alınca onların servisine göndermiyor musunuz hocam?

Mağazalar garanti vermez hocam anlaşmalı firmalar yetkili servisler verir. Yani vatandan MSI laptop aldınız bozuldu, yetkilisi servis point örnek bu sadece bunun gibi bir sürü var. İade etme hakkınız vs. bunları katmıyorum, sadece servis için konuşuyorum. Eğer ürünü Vatan PC'ye bırakırsanız onlar zaten sizden aldığı PC'yi servise yolluyorlar aynı şey vatana bırakınca Vatan bakmıyor kısacası :D. İtopya için de konuşayım, malının arkasında duramaz çünkü adamların malı değil o sadece mağaza ürünü size satar. Corsair'in anlaşmalı firmasına faturalı bir şekilde kargo yaparsınız sıkıntı varsa değişim yapıp yollarlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağazalar garanti vermez hocam anlaşmalı firmalar yetkili servisler verir. Yani vatandan MSI laptop aldınız bozuldu, yetkilisi servis point örnek bu sadece bunun gibi bir sürü var. İade etme hakkınız vs. bunları katmıyorum, sadece servis için konuşuyorum. Eğer ürünü Vatan PC'ye bırakırsanız onlar zaten sizden aldığı PC'yi servise yolluyorlar aynı şey vatana bırakınca Vatan bakmıyor kısacası :D. İtopya için de konuşayım, malının arkasında duramaz çünkü adamların malı değil o sadece mağaza ürünü size satar. Corsair'in anlaşmalı firmasına faturalı bir şekilde kargo yaparsınız sıkıntı varsa değişim yapıp yollarlar.
Hocam bahsetmek istediğim nokta buydu zaten. Ben ürünü bir yerden satın alıyorsam bana satan mağazanın tek görevi ürünü bana verip parayı almak değil, bir sorun çıktığında arkasında duracak, yeri geldiğinde ise ürünü benden alıp servisine kendi gönderecek. Ben kullanıcı olarak Corsair ile iletişime geçip, maile cevap bekleyip, sonra kulaklığı Hollanda'ya kargolamak ile uğraşmamalıyım. Vatan, Mediamarkt gibi mağazaları asla savunmuyorum bu arada, aynı şeyin laciverti fakat bu örnek verdiğim mağazalar en azından bir sorun çıktığında kullanıcıdan alıp kendileri uğraşıyorlar ve sattıkları şeyin arkasında duruyorlar.

Hocam bu ürünü aldım ama bilgisayara nasıl bağlanacak? Kablolu mu ya da pil almam mı gerekiyor bilgilendirebilir misiniz?

Hocam bu ürünü aldım ama bilgisayara nasıl bağlanacak? Kablolu mu ya da pil almam mı gerekiyor bilgilendirebilir misiniz?
Bilgisayara Bluetooth ile bağlıyorsunuz hocam. Ben şarjlı pil kullanıyorum, rekabetçi oyunlar oynarken de zaman zaman kablolu bağlıyorum.

Geri
Yukarı