Elektronik Xbox 9. Nesil Gamepad 2161 TL

2 yıl hocam. Ayrica ben yeşili almistim Amazondan drift problemi oldu. Microsoft yenisini gönderdi.
Değişiyor hocam. Kimisine 1 yıl kimisine 2 yıl garantili çıkıyor. İtopya ile en azından risk alınmaz. Microsoft 1 yıl garanti verse bile İtopya mecbur 2 yıl garanti vermek zorunda.

Mesut Çevik kanalının bu konuyla ilgili videosu vardı. Microsoft garanti süresini 1 yıl sayıyor isterseniz dava edin naparsanız yapın diyordu müşteri hizmetleri.
Çok da umursadıklarını sanmıyorum. Müşteri hizmetleri çoğu kişinin garanti süresini düzeltmiyor.

Türkiye'den almak bana kalırsa daha mantıklı. Garanti olarak sorun çıkmaz en azından.

Fiyat 2.199,00 TL
İtopya'ya asla güvenmem aldığım Corsair marka kulaklıkta sorun çıkınca biz ilgilenmiyoruz Corsair ile iletişime geçin demişlerdi. Amazon bu konuda daha güvenilir kesinlikle...

Geçen pembe-yeşil-siyah almıştım şimdi morunu almak farz oldu teşekkürler. Ayrıca aldığım her ürünün 2 yıldan biraz fazla garantisi vardı.
Ben de Amazon'dan 2 tane gamepad aldım hiç 24 aydan az garantisi olan ürüne denk gelmedim. Zaten bildiğim kadarıyla bu sorunu yaşayanlar Microsoft ile iletişime geçip durumu anlattığında garanti 24 aya uzuyor.

Geri
Yukarı