Xbox 9. Nesil vs DualSense

Mesele uyumluluksa 9. Nesil Xbox Gamepad alın, ancak Dualsense'in özellikleri cezbedici, Controller:DualSense - PCGamingWiki PCGW - bugs, fixes, crashes, mods, guides and improvements for every PC game bu sitedeki destekleyen oyunlarla vakit geçiriyorsanız Dualsense alın.
Sipariş ettik bile hocam, teşekkürler yine de. Açıklamada dediğim gibi, DS4 var ve uğraşmaktan sıkıldım(hele modlamak falan öğh). Hem bir yandan da hayatımda ilk kez Xbox kolunu deneyeceğim. :D

Sipariş ettik bile hocam, teşekkürler yine de. Açıklamada dediğim gibi, DS4 var ve uğraşmaktan sıkıldım(hele modlamak falan öğh). Hem bir yandan da hayatımda ilk kez Xbox kolunu deneyeceğim. :D

Bütün yorumları okumadım kusuruma bakmayın :) hayırlı olsun, PC için sıkıntısız Xbox gamepad keyifle kullanmanızı dilerim.

Bütün yorumları okumadım kusuruma bakmayın :) hayırlı olsun, PC için sıkıntısız Xbox gamepad keyifle kullanmanızı dilerim.
DS4 ve DS5'te Gyro diye bi özellik varmış fakat Xbox'ta yokmuş. Hayatımda duymadım etmedim, gereksiz bir şey bence. Şahsen oyunlarda titreşimi bile kapatan birisiyim belki de o yüzden farketmemişimdir. :)

Geri
Yukarı