Xbox 9. Nesil vs DualSense

65 Euroluk USB dongle yerine direk 10 Euroluk Bluetooth dongle daha uygun.
Hayır, kontrolcü 55 euro, kontrolcü+dongle 65 euro yani 10 euro fazla ödüyorsunuz ve Microsoft orijinal ürünü.

Xbox Wireless Controller M für PC + Wireless Adapter Amazon.de

Bence gerek yok, Bluetooth gayet de yeterli. Şayet Elden Ring oynayacaksam da kablolu oynarım her halükarda zaten. Bir de, siyah çok sıradan duruyor kırmızı varken. :D

Hayır, kontrolcü 55 euro, kontrolcü+dongle 65 euro yani 10 euro fazla ödüyorsunuz ve Microsoft orijinal ürünü.

Xbox Wireless Controller m für PC + Wireless adapter Amazon.de

Dongle 65 euro sandım pardon.

UB500 kullanıyorum, o daha iyidir. Xbox orijinali ise Bluetooth yerine özel bir sinyal kullanıyor.

Bu arada benim son kararım kırmızı Xbox kontrolcüsü oldu, herkese teşekkür ederim.

Yalnız Spiderman'li Dualsense de çok güzel duruyor, haftaya ön siparişe açılacak haberiniz olsun belki onu almak isteyen de vardır.

DualSense destekli oyunlar artıyor ve Sony PS5 oyunlarında PS5'de ne hissiyat veriyorsa aynısı aktarıyor. DualSense'i hiç desteklemeyen oyunlarda emülatör ile Xbox kolu veya Dualshock olarak tanıtıp yine nasıl Xbox koluyla oynuyorsanız oynayabilirsiniz. 10 dakikamı bile emülatör için veremem diyorsanız Xbox kolu alabilirsiniz fakat yeni nesil kol tanımına uyan özellikler Xbox kolunda maalesef yok, tercih size kalıyor.

Destekleyen oyunları görebilirsiniz. güncel listedir.

DualSense destekli oyunlar artıyor ve Sony PS5 oyunlarında PS5'de ne hissiyat veriyorsa aynısı aktarıyor. DualSense'i hiç desteklemeyen oyunlarda emülatör ile Xbox kolu veya Dualshock olarak tanıtıp yine nasıl Xbox koluyla oynuyorsanız oynayabilirsiniz. 10 dakikamı bile emülatör için veremem diyorsanız Xbox kolu alabilirsiniz fakat yeni nesil kol tanımına uyan özellikler Xbox kolunda maalesef yok, tercih size kalıyor.

Destekleyen oyunları görebilirsiniz. güncel listedir.

Xbox'ta karar kıldım bile, teşekkürler.

Hocam ben de almayı düşünüyorum da bir şey soracağım. Bu kolun USB Dongle'ı var mı? Bilgisayarımda Bluetooth özelliği yok çünkü.

Hocam eğer bütçe varsa buna kıyıp dongle ile birlikte alabilirsin, Türkiye'den almak çok pahalıya gelecektir. Dongle ile birlikte kusursuz çalışıyor gamepad.

Hocam eğer bütçe varsa buna kıyıp dongle ile birlikte alabilirsin, Türkiye'den almak çok pahalıya gelecektir. Dongle ile birlikte kusursuz çalışıyor gamepad.
Kuzenim de aynısını dedi, ben de o yüzden kırmızı yerine siyah+dongle+batarya hediye olarak aldırttım(85 euro tuttu, türkiyeden aldırtsam 120 euro tutacaktı :D)

Xbox Wireless Controller M für PC + Wireless Adapter Amazon.de

Xbox Play & Charge Kit M Amazon.de

Yeni konular

Geri
Yukarı