Xbox alınmalı mı?

30FPS oynatıcağı söyleniyor yani konsollarda kasma olmuyor diye biliyorum optimizasyonu ona göre ayarlarlar bence.

Hocam Series X ve PS5'te bile 30FPS olabilir diyorlar inanmayın. Series S dediğimiz makineden GTA6 oynayamayız. Oynasak bile zevk vermez kesinlikle düşük FPS sebepli.

Ama Series S GTA6 cıkcak ve PS4 eski bu biraz kafamı karıştırdı GTA6 cıktığında Series S pahalanır bu nedenle şimdi almak daha mantıklı değil mi 10 yıllık konsol biriside 1-2 yıllık
Yıllardır beklenen GTA 6'yı Series S'de downgrade yemiş haliyle oynamak pek mantıklı değil. Ben Series S piyasasının PS4 piyasasından pahalı olacağını da sanmıyorum Xbox konsolları ülkemizde tercih edilmiyor. PS4 satıp maksimum 1-2K ekleme ile Series S alınır yine, ama ben PS dünyasına bir kere giren bir oyuncunun kolay kolay Xbox tarafına geçeceğini düşünmüyorum bu sebepten daha GTA 6'nın çıkmasına da 1,5 sene varken önce PS4 alıp özel oyunları deneyin sonra gidişata göre onu satıp yeni konsola karar verin.

Hem xbox hem ps sahibi olarak gerçekten fark yok. Hangisini seçerseniz seçin.

'Ama "eksklusif" oyun var?' diyecekler çıkacaktır. Rahatlıkla söyleyebilirim ki çoğunluğu çöp. Aralarından oynamaya deger iki oyun var. Death Stranding (pc'de var) ve TLOU 2 (pc'ye çıkacaktır)
Belki Spiderman bu ikilinin yanına eklenebilir ama o da pc'ye gelecektir.

Xbox "eksklusif"leri tarafında Microsoft Flight Sim, Sea of Thieves, Sunset Overdrive, Quantum Break vs. güzel oyunlar var. Eğer bilgisayarınız kaldırırsa bilgisayardan da oynayabilirsiniz bunları.

Sonuç olarak fark yok. Hangisi ilk bakışta daha çok ilginizi çektiyse onu alın derim.

Xbot ve Psboy yorumlarını dikkate almayın.

Hem Xbox hem PS sahibi olarak gerçekten fark yok. Hangisini seçerseniz seçin.

'Ama "eksklusif" oyun var?' diyecekler çıkacaktır. Rahatlıkla söyleyebilirim ki çoğunluğu çöp. Aralarından oynamaya deger iki oyun var. Death Stranding (PC'de var) ve TLOU 2 (PC'ye çıkacaktır)
Belki Spider-Man bu ikilinin yanına eklenebilir ama o da PC'ye gelecektir.

Xbox "eksklusif"leri tarafında Microsoft Flight SIM, Sea of Thieves, sunset OverDrive, Quantum Break vs. güzel oyunlar var. Eğer bilgisayarınız kaldırırsa bilgisayardan da oynayabilirsiniz bunları.

Sonuç olarak fark yok. Hangisi ilk bakışta daha çok ilginizi çektiyse onu alın derim.

Xbot ve psboy yorumlarını dikkate almayın.

God of War, Uncharted ve The Last of Us serilerinin "çöp" olduğunu mu düşünüyorsunuz.

Bilgisayarım var ama cok fazla oynadığımı düşünüyorum ve işlerim aksıyor bunu satıp 7 bin lira civarında alınabileçek kaliteli bir şey düşünüyorum ya Xbox One X ya da Series S, PS4 olabilir normalde her konsolda iyi oyunlar var ama PS4 de Last of Us Uncharted gibi oyunları oynamak iyi olur bir yanda Xbox'ta Forza falan Game Pass ekonomik ama sıkılır mıyım acaba sizce ne almalıyım?

PC'nize sınırlama koyun kaldı ki bu durumda Xbox almak gereksiz bana göre. Özel oyunların da birçoğu PC'ye geldi ve PS4'ten çok daha iyi şekilde oynarsınız. Zamanla da geliyor bunun için fosil bir PS4'te almayın derim iki senaryoda mantıklı gelmedi bana.

PC'nize sınırlama koyun kaldı ki bu durumda Xbox almak gereksiz bana göre. Özel oyunların da birçoğu PC'ye geldi ve PS4'ten çok daha iyi şekilde oynarsınız. Zamanla da geliyor bunun için fosil bir PS4'te almayın derim iki senaryoda mantıklı gelmedi bana.

Şu anlık öyle yapacağım sıkılırım diye almayacağım konsol zaten.

Geri
Yukarı