Çözüldü Xbox Forza Horizon 5 ilerlemesi nasıl sıfırlanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Akay11

Centipat
Daha fazla  
Forza Horizon 5 oyunu en baştan sıfırlamak istiyorum yardımcı olur musunuz? Cihazım Xbox.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İnternetten bulduğumu atıyorum. İngilizcen yoksa translate kullanarak illa ki anlarsın olayı:

1. Press the Xbox button
  2. Go to “My games & apps”
  3. Select Forza Horizon 5 from the list of games and press the options button on your controller
  4. Go to “Manage game and add-ons”
  5. Select “Saved Data”
  6. Find your profile and delete the save from everywhere
İnternetten bulduğumu atıyorum. İngilizcen yoksa translate kullanarak illa ki anlarsın olayı:

1. Press the Xbox button
  3. Select Forza Horizon 5 from the list of games and press the options button on your controller
  5. Select “Saved Data”

Çözüm

1. Press the Xbox button
  5. Select “Saved Data”
Teşekkürler hocam

Hocam peki sıfırlama seçeneği PC için de var mı?
Önce internet bağlantısını kesmek gerekiyor. Sonra Windows ayarlarından "yüklü uygulamalar" kısmından Forza'yı buluyoruz. Yanındaki üç noktadan gelişmiş ayarları seçip aşağıdaki "sıfırla" seçeneğini kullanıyoruz. Sonra oyunu internetsiz bir şekilde açıp, araç ve plaka seçilen kısma kadar oynuyorsun. Ondan sonra interneti tekrar bağlıyoruz, tamamdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı