Xbox Game Pass 3 aylık 1 lira kampanyası bitti mi?

Kendomen

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
3 aylık Xbox Game Pass 6 liraya alınabiliyordu. Şuan almak istediğimde 1 aylık alabiliyorum. Acaba kampanya bitti mi?
Adsız568756785687.png

Başka hesapla alırsanız, indirim hala var, her hesap için bir kerelik, ben bir aylık game pass pc 5 liraya aldım ardından ultimate teklifi geldi, 5 lira daha ödedim Aralık başında marta kadar 4 ay üyelik almış oldum. 10 liraya. Şu anda bir aylık tanıtım fiyatı 5 lira hala.
Tabi şunu da unutmamak lazım. Konsol ile pc game pass oyunları aynı değil. Konsol daha zengin. Mesela game pass için Witcher 3 konsolda var. PC game pass'te yok.

Dosya Ekleri

• Ek Açıklama 2020-01-15 120708.png
    Ek Açıklama 2020-01-15 120708.png
    295,8 KB · Görüntüleme: 35
Başka hesapla alırsanız, indirim hala var, her hesap için bir kerelik, ben bir aylık game pass pc 5 liraya aldım ardından ultimate teklifi geldi, 5 lira daha ödedim Aralık başında marta kadar 4 ay üyelik almış oldum. 10 liraya. Şu anda bir aylık tanıtım fiyatı 5 lira hala.
Tabi şunu da unutmamak lazım. Konsol ile pc game pass oyunları aynı değil. Konsol daha zengin. Mesela game pass için Witcher 3 konsolda var. PC game pass'te yok.
Evet 1 aylık alınabiliyor ama 3 aylık kampanya bitmiş sanırım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı