Xbox Game Pass alınır mı?

Alınır ve forumdan veya başka bir yerden 3 aylık kod alınca çok daha uyguna geliyor.

Yeterli sistemim olsaydı kesinlikle alırdım ama şuan sistemim olmadığı için GFN kullanıyorum ve oyunları kendim satın alıyorum.

Umarım bir gün GFN ve Gamepass anlaşma yaparlar ama pek sanmıyorum.

E3 izledikten sonra "kesin zam yaparlar" dedim, gerçekten çok iyi bir şey tek sorun yama veya mod kurulamaması.

Bunlar büyük sorunlar bence. Ben Türkçe yamayla oynamak isterdim. Ayrıca mesela Forza Horizon 4'ün bazen açılmayıp hata vermesi ve bunu yeniden yüklemeden çözememem sinir bozucuydu. Bazı oyunlar hakkında da garip buglar rapor edilmiş. Metro Exodus'ta hep aynı yerde çökmesi gibi. Bende de olmuştu: A plague tale: İnnocence oyunu nir yerde sürekli çöküyordu sinirlendim korsan oynamak zorunda kaldım kaldığım yerden ve korsan kusursuz çalışıyordu. Kütüphane genişlerken kendi sistemine de çeki düzen vermesi lazım Microsoft'un.

Bir FIFA sever olarak EA Play'in eklenmesiyle gözümde platform-u kamile ulaşmış olan servistir. 4 aydır kullanıyorum. Oyun oynamaktan ciğerim soldu ama daha belki de hiç bakmadığım yüzlerce oyun vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı