Xbox Game Pass alınır mı?

Mert Atakann

Kilopat
Yer
Medellin
Daha fazla  
Önceden aldığımda indirilmiyordu oyunlar hata veriyordu bir şeyler oluyordu şimdi yine verir mi eskiden kronik sunucu hatası mıydı?

Eğer sağdan soldan almayıp Xbox uygulamasından alacaksanız kesinlikle tavsiye ederim hata da yaşamazsınız muhtemelen.

Kesinlikle alınır. 30 TL'ye yüzlerce oyun, mis gibi. Şu an kullanıyorum. Oyunların hata verdiği falan da yok bende şu an.

Neden hocam? Resmi yerden toplu alıp satanlar da var benim gibi, genelleme yapmak doğru olmaz.

Hocam kendim için konuşayım hep o aldığım yerlerden günün yarısını Xbox hatalarını çözmekle uğraşıyordum. Tabii hata alınca satıcı kişiler bazen yardım ediyor onlara sözüm yok.

Hocam kendim için konuşayım hep o aldığım yerlerden günün yarısını Xbox hatalarını çözmekle uğraşıyordum. Tabii hata alınca satıcı kişiler bazen yardım ediyor onlara sözüm yok.
Anladım güvenilir kişilerden almanızı tavsiye ederim, çünkü köşe kenarda satanlara güven olmaz.

Oyun kütüphanesi oldukça geniş ve gittikçe de genişliyor. Üstelik Bethesda'nın da satılması ile beraber önümüzdeki zamanlarda çok büyük oyunlar da kütüphaneye eklenecek gibi duruyor. Sürekli oyun almak için durumu olmayanlara harika bir çözüm. Alınır.

Geri
Yukarı