Xbox Game Pass alınmalı mı?

Hyperion33

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Wirtschaftsinformatiker
Xbox Game Pass almaya değer mi sizce, aylık 29 lira gibi bir fiyatla sunuluyor, kullanan var mı? Varsa memnun musunuz? Her ay içeriğindeki oyunlar yani kütüphanesi değişiyor mu? Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Değer. Sıkılana kadar tüm oyunları sömür işte. Baya güzel oyunlar var ve sürekli genişliyor arşiv. Değişimden kasıt arşiv daha da genişliyor. Oyunlar çıkarılmıyor yani. Böylece paranı boş yere yatırmamış olursun. Benim çok satın alıp da sonra yüzüne bakmadığım oyunlar oldu. Bu abonelik sistemleriyle böyle pişmanlıkların önüne geçiliyor.

Tek dezavantajı dışarıdan yama yapılamıyor oluşu. Metro Exodus var mesela ücretsiz. Tamam iyi hoş ama türkçe yamayı kuramıyorsun.

29 TL bir defaya mahsus bir şey olduğu için değmez. Eğer ki Forza Horizon 4 oynamak istiyorsan alınabilir.
Anlıyorum abonelik şeklinde olduğunu ancak oradaki oyunları 29TL gibi bir fiyata oynayamacağımı düşündüğüm için aklımda soru işaretleri var.
Değer. Sıkılana kadar tüm oyunları sömür işte. Baya güzel oyunlar var ve sürekli genişliyor arşiv. Değişimden kasıt arşiv daha da genişliyor. Oyunlar çıkarılmıyor yani. Böylece paranı boş yere yatırmamış olursun. Benim çok satın alıp da sonra yüzüne bakmadığım oyunlar oldu. Bu abonelik sistemleriyle böyle pişmanlıkların önüne geçiliyor.

Tek dezavantajı dışarıdan yama yapılamıyor oluşu. Metro Exodus var mesela ücretsiz. Tamam iyi hoş ama türkçe yamayı kuramıyorsun.
Bende değeceğini düşünüyorum ancak 1 ay içinde ne kadar çok oyun oynayabilirim ki sorusu beni tereddütte bırakıyor.

Anlıyorum abonelik şeklinde olduğunu ancak oradaki oyunları 29TL gibi bir fiyata oynayamacağımı düşündüğüm için aklımda soru işaretleri var.

Bende değeceğini düşünüyorum ancak 1 ay içinde ne kadar çok oyun oynayabilirim ki sorusu beni tereddütte bırakıyor.
Niye sadece 1 aylık mı almak zorundasın?

2 ay 3 ay takıl işte. 90 TL'ye 3 ayda bir ton oyun oynarsın. Normalde o oyunları indirimlerde vesaire almaya kalksan en az 600-700 TL yapar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı