Çözüldü Xbox Game Pass (PC) yaş sınırlaması kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Enjal Kait

Decapat
Daha fazla  
1 hafta önce Discord X Xbox işbirliğinden 2 aylık Ultimate Game Pass kodu geldi. Aktif kullandığım hesapta daha önce kod aldığım için çalışmadı ve bende yeni bir hesap açtım. Hesabın doğum tarihine 1980 girdiğime eminim ama şu an yaş kısıtlaması yüzünden pek çok oyunu oynayamıyorum. (12+ yazan oyunları bile)
Altta gördüğünüz hatayı veriyor, mutlaka kapatmanın bir yolu olmalı 2 ay boyunca sadece 7+ oyunları oynayabilmek istemiyorum.

1658664992091.png

1658665105183.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İndirmek istediğiniz oyunu tarayıcı üzerinden Microsoft hesabınıza giriş yapıp uzaktan indirme ile indirebiliyorsunuz. Eğer olmuyorsa Microsoft Family Settings'ten aileniz için de bir Microsoft hesabı kurup ailenizi yönetin ve kendinize 18+ şeyler için izin verin. Ardından bu işlemi tekrar deneyin.

Çözüm işaretlediğiniz için teşekkür ederim.
İndirmek istediğiniz oyunu tarayıcı üzerinden Microsoft hesabınıza giriş yapıp uzaktan indirme ile indirebiliyorsunuz. Eğer olmuyorsa Microsoft Family Settings'ten aileniz için de bir Microsoft hesabı kurup ailenizi yönetin ve kendinize 18+ şeyler için izin verin. Ardından bu işlemi tekrar deneyin.

Çözüm işaretlediğiniz için teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı