Xbox Game Pass'e Zam!

Bu zammın %52 ile alakası yok. Yurt dışında da fiyatlar artıyor. Regional bir zam değil bu.

Zam deyince ilk akla gelen ülkelerden biri olmamızın da mı alakası yok? Komik bir şekilde zamlarla bile 4 Dolardan ucuza geliyor. Game Pass'e küresel çapta zam gelmesi bekleniyordu zaten ama daha iyi bir ülkede yaşasaydık çok daha erişilebilir olabilirdi. Bir öğrenci için aylık 80TL az buz değil hani.

Şimdi 1 senelik alanlar üyeliği iptal edince 45 TL geliyor o konuda sıkıntı yokta alınan 12 aylık Live Gold durmaya devam ediyor mu?

Zam gelecegi tabi ki belliydi ayrıca hala ucuz ,Avrupa ülkesi olarak görüldüğü için Türkiye 15 euro sayılmıyor mu?(yanlış olabilir bilgi) euro veya dolar fark etmez $1,82 ---> $4,89 (22.06.2023 kuru ile) oluyor fiyat 15 dolar/euro ya göre ucuz hala günümüz de 121 tl bile fena değil.

Kesinlikle. Ekstra olarak ise GeForce NOW muhabbeti harika olacak. Bu fiyata hâlâ sürdürülebilir.

Evet, şimdi sizin demeniz üzere yeniden okudum ve gördüm fakat neden değiştirmeyeceklerini anlamadım. :)
Büyük ihtimalle PC oyuncularını bir anda hoplatıp iptal ettirmemek ve aşırı abone kaybetmemek için.

Xbox Game Pass Ultimate'e ve Konsol'a gelecek zamlar belli oldu.

44.99 TL olan Xbox Game Pass Ultimate 120.99 TL olacağı iddia ediliyor.
29.99 TL olan Xbox Game Pass Konsol ise 79.99 TL olacağı iddia ediliyor.
29.99 TL olan Xbox Game Pass Bilgisayar'ın fiyatının ise değiştirilmeyeceği iddia ediliyor.

Kaynak
Şimdi bu PC game pass'e zam gelmiyor mu?

Xbox Game Pass PC'ye hem Starfield hem de Cities Skylines II geliyor.

1 yıllık almayı düşünüyorum.

Xbox Game Pass Ultimate'e ve Konsol'a gelecek zamlar belli oldu.

44.99 TL olan Xbox Game Pass Ultimate 120.99 TL olacağı iddia ediliyor.
29.99 TL olan Xbox Game Pass Konsol ise 79.99 TL olacağı iddia ediliyor.
29.99 TL olan Xbox Game Pass Bilgisayar'ın fiyatının ise değiştirilmeyeceği iddia ediliyor.

Kaynak
pcde değiştirilmeyecekse iyi

Geri
Yukarı