Xbox Gamepad garantiye gönderme süreci

Bende 2 gün önce UPS'ye vermiştim kargoyu, kargo takipten baktığımda teslim edilmiş gözüküyor fakat Microsoft'un sitesinden baktığımda hiçbir değişiklik yok.

Arkadaşlar merhaba, ben de 9.nesil kol için Microsoft'tan garanti talebinde bulundum mail adresime bir kod geldi, ancak UPS Kargo'dan kurye talep etme kısmını bir türlü yapamadım bu şekilde kurye çağırıp gönderen varsa yardımcı olabilir mi? Bir yeri vs hatalı seçmek istemiyorum.
Bu arada sol joystickte takılma var bundan dolayı göndermek istiyorum ben elimi çektiğim halde aşağıya doğru yönlendirme vermişim gibi tepki veriyor, bu sorundan gönderdiğimde değişim mi olur yoksa onarım mı olur benzerini yaşayan var mı?

Evet cihaz değişim olmuş bugün geldi fakat benden ürünün faturasını mail olarak istemişlerdi gönderdim süreç biraz uzun sürdü ama halloldu çok şükür
Hocam eski kolunuzu da mı yolladılar yoksa sadece yenisini mi yolladılar

Arkadaşlar merhaba, ben de 9.neSil kol için MicroSoft'tan garanti talebinde bulundum mail adreSime bir kod geldi, ancak UPS Kargo'dan kurye talep etme kıSmını bir türlü yapamadım bu şekilde kurye çağırıp gönderen varSa yardımcı olabilir mi? Bir yeri vS hatalı Seçmek iStemiyorum.
Bu arada Sol joyStickte takılma var bundan dolayı göndermek iStiyorum ben elimi çektiğim halde aşağıya doğru yönlendirme vermişim gibi tepki veriyor, bu Sorundan gönderdiğimde değişim mi olur yokSa onarım mı olur benzerini yaşayan var mı?
Aynı Sorunu yaşıyorum hocam bugün kod alıp bende yollayacağım sanırsam.

Yardımcı olurmusunuz bugün upsye verilmiş kargo olarak 2 3 kere kontrol ettim adresimi kargo izlemeden baktığımda orhangazi yerine osmangazi gösteriyor lütfen yardımcı olun

Selam bende garantiye göndereceğim sipariş oluşturdum Microsoft'tan UPS sipariş oluşturuyorum. Ödeme türüne ve standart gönderi türüne ne işaretliyeceğim?

Xbox One Gamepad'imde sorun çıktı ve garantiye yollamak için Microsoft'a başvurdum. Kargo kodunu vs. gönderdiler fakat adımlarda fotoğrafta da gördüğünüz gibi sadece UPS'e başvurma var. İnternetten biraz baktığımda insanlar faturası vs. olmadan sadece kolu bir kutunun içine koyup üstüne mail ile gelen bir belgeyi çıkartıp yapıştırmışlar fakat bana öyle bir şey gelmedi. Bölgeden bölgeye değişiklik mi gösteriyor acaba, öyle bir şey yapmama gerek var mı?

Eki Görüntüle 1041493
Konuyu görüp cevap arayan varsa, sadece Gamepad'in kendisini herhangi bir kutuya koyup kutunun üstüne sipariş numarasını (garanti hizmeti başlattıktan sonra size verilen kod) ve adresinizi yazmanız yeterli. Ayakkabı kutusuna da koyabilirsiniz. Bunun dışında pil kablo vb. hiçbir şeyi kutunun içine koymayın.

Kod derken hesap numarası değil mi?

Peki kurye çağırmak için forum doldururken orada ürün iade seçeneğini mi seçmemiz gerekiyor? Eğer seçiyorsak o işareti altta bir bölüm beliriyor oraya da mail ile gelen sipariş numarasını mı yazmamız gerekiyor?
Nasıl yaptın hocam?

Xbox One Gamepad'imde sorun çıktı ve garantiye yollamak için Microsoft'a başvurdum. Kargo kodunu vs. gönderdiler fakat adımlarda fotoğrafta da gördüğünüz gibi sadece UPS'e başvurma var. İnternetten biraz baktığımda insanlar faturası vs. olmadan sadece kolu bir kutunun içine koyup üstüne mail ile gelen bir belgeyi çıkartıp yapıştırmışlar fakat bana öyle bir şey gelmedi. Bölgeden bölgeye değişiklik mi gösteriyor acaba, öyle bir şey yapmama gerek var mı?

Eki Görüntüle 1041493
Konuyu görüp cevap arayan varsa, sadece Gamepad'in kendisini herhangi bir kutuya koyup kutunun üstüne sipariş numarasını (garanti hizmeti başlattıktan sonra size verilen kod) ve adresinizi yazmanız yeterli. Ayakkabı kutusuna da koyabilirsiniz. Bunun dışında pil kablo vb. hiçbir şeyi kutunun içine koymayın.

Selam hocam kargonun üstüne sipariş numarası derken verilen 6 haneli kodu mu kastettiniz?

Son düzenleme:
Selam bende garantiye göndereceğim sipariş oluşturdum Microsoft'tan UPS sipariş oluşturuyorum. Ödeme türüne ve standart gönderi türüne ne işaretliyeceğim?

Kod derken hesap numarası değil mi?

Nasıl yaptın hocam?

Selam hocam kargonun üstüne sipariş numarası derken verilen 6 haneli kodu mu kastettiniz?
Buradaki koddan bahsediyor.

Screenshot_20230713_140121_Vivaldi Browser.jpg

Konuyu biraz hortlatıyorum kusura bakmayın. Xbox kontrolcümü garantiye yollamak için sipariş oluşturdum makbuzunuz epostanıza gönderilecektir dedi gönderilmedi iptal ettim. İptal edildi olarak e-posta geldi. Tekrar sipariş oluşturdum ama yine kargo kodu gelmiyor bu yüzden UPS ile yollayamıyorum.

Konuyu biraz hortlatıyorum kusura bakmayın. Xbox kontrolcümü garantiye yollamak için sipariş oluşturdum makbuzunuz epostanıza gönderilecektir dedi gönderilmedi iptal ettim. İptal edildi olarak e-posta geldi. Tekrar sipariş oluşturdum ama yine kargo kodu gelmiyor bu yüzden UPS ile yollayamıyorum.
Hocam kurye çağırıp xbox'a gidicek derseniz hallediyorlar diye biliyorum

Geri
Yukarı