Xbox Gamepad garantiye gönderme süreci

Bilgilendirme için tesekkur ederim , umarım yeni cihaz ile değişim yaparlar.
Kargonun üstüne de bilgilerini yazo kodla birlikte ne olur ne olmaz umarım değişim olur bende bekliyorum
Bilgilendirme için tesekkur ederim , umarım yeni cihaz ile değişim yaparlar.

@White Boy Carl tum işlemlerin bitmesi kaç gün sürüyor biraz önce UPS kargoya teslim ettim , ne kadar sürede ellerine ulaşıp yenisini veya tamirini yaparlar İstanbul'da oturuyorum .
Bilmiyorum dostum benimki şu an bu şekilde geçen hafta perşembe verdim kuryeye Ankara da oturuyorum

Dosya Ekleri

• IMG_3652.jpeg
    IMG_3652.jpeg
    100,3 KB · Görüntüleme: 112
Kargonun üstüne de bilgilerini yazo kodla birlikte ne olur ne olmaz umarım değişim olur bende bekliyorum

Bilmiyorum dostum benimki şu an bu şekilde geçen hafta perşembe verdim kuryeye Ankara da oturuyorum
@White Boy Carl Bugün microsoft maltepe şubesine teslim edildi fakat microsoft hesabıma giriş sağladığımda, paketiniz teslim alındı vs yazmıyor ne yapmam gerek , veya ne zaman düzelir bilgin var mı

Hocam yaklaşık 2 hafta alıyor değişim süreci. 2-3 gün içerisinde de Microsoft teslim alıyor bilgisini giriyor.

Hocam yanlışım yoksa ya siyah ya beyaz yollanıyor. Bana birisi öyle demişti.
Teşekkürler hocam bilgilendirme için, garanti süreci gerçekten çok hızlı işliyor microsoftta

Hocam yaklaşık 2 hafta alıyor değişim süreci. 2-3 gün içerisinde de Microsoft teslim alıyor bilgisini giriyor.

Hocam yanlışım yoksa ya siyah ya beyaz yollanıyor. Bana birisi öyle demişti.
@White Boy Carl arkadaşlar yardımlarınız için teşekkür ederim, sıfır ürün gönderiliyor sanırsam
1702040235109.png

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı