Xbox garanti yardımı

RasKun

Hectopat
Merhabalar, Xbox garantisi konusunda kafam çok karıştı. Verdiği kodu UPS kargoyu arayıp söyleyeceğim fakat herhangi bir adres yazmıyor, nereye göndereceğim? Aldığım cihazın üstünde Index bilgisayar garantisi var. Onların adresini mi vereceğim? Sorun oyunlarda olmasına rağmen cihazı sıfırlamalı mıyım?

Merhabalar, Xbox garantisi konusunda kafam çok karıştı. Verdiği kodu UPS kargoyu arayıp söyleyeceğim fakat herhangi bir adres yazmıyor, nereye göndereceğim? Aldığım cihazın üstünde Index bilgisayar garantisi var. Onların adresini mi vereceğim? Sorun oyunlarda olmasına rağmen cihazı sıfırlamalı mıyım?
Bende de index bilgisayar yazıyor yani şimdi oraya mı göndereceğim garantilik durum olursa yoksa microsoftun sitesinde de garantiye gönderme bölümü var ordan mı göndereceğim?

Merhaba arkadaşlar, 5 gün önce sipariş oluşturdum ve UPS ile gönderdim kolu garantiye ellerine ulaştığında fark ettim yanlış ürünü seçmişim sipariş oluşturduğumda kumanda yerine farklı ürün seçip kumandayı göndermişim, müşteri hizmetlerine aradım hemen yeni sipariş açtı düzelti aynı teslim aldıkları gün dün diğer yanlış sipariş iptal diye geldi şu anda bana bozul cihazımı gönderirler yoksa nasıl olacak?

Adım adım anlatayım.

XBOX Hesabınız ile oturum açıyorsunuz. XBOX desteği kısmını açıyorsunuz. Oradan Garanti bölümünü, oradan da servis siparişi kısmına geliyorsunuz. Burada istenen bilgileri dolduruyorsunuz. Servis siparişini oluşturduktan sonra XBOX anlaşmalı olarak UPS Kargo'yu çağırıyorsunuz. Gelip ürünü sizden alıp XBOX a götürüyor. Sizin bir adres girmenize gerek yok. Adresinizden alıp, adresinize getiriyorlar. Burada önemli olan kısım UPS Kargoyu XBOX anlaşmalı çağırmanız. İndex bilgisayar Türkiye distribütörü dür. Bu süreçle bir ilgisi yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı