Xbox kolu 2. el çıktı, iade etmiyorlar

Honkey11111

Centipat
Daha fazla  
N11'den Xbox Wireless Controller 9.nesil sipariş vermiştim .geldiğinde içinden pil çıkmadı ve gelen kol 2020 malıydı gatantisine barkottan baktım. 2.el gönderdikleri için iade etmek istedim ama sonra N11 satıcısı kutu yırtık bahanesi attı. Eğer ben 2. el isteseydim sarı siteden alırdım.

Son düzenleme:
N11'den Xbox Wireless Controller sipariş vermiştim. Geldiğinde içinden batarya çıkmadı ve gelen kol 2020 malıydı. 2.el gönderdikleri için iade etmek istedim ama sonra N11 satıcısı kutu yırtık bahanesi attı. Eğer ben 2. el isteseydim sarı siteden alırdım.

Savcılığa gidin.

N11'den Xbox Wireless Controller sipariş vermiştim. Geldiğinde içinden batarya çıkmadı ve gelen kol 2020 malıydı. 2.el gönderdikleri için iade etmek istedim ama sonra N11 satıcısı kutu yırtık bahanesi attı. Eğer ben 2. el isteseydim sarı siteden alırdım.

İyide garantisi yoktur ki onun, iade isteğine her şeyi yazdın mı? Garantisi yok dediğin an biter o iş. Yenilenmiş falan yazıyor mu? Ya da teşhir ürün?

N11'den Xbox Wireless Controller sipariş vermiştim .geldiğinde içinden batarya çıkmadı ve gelen kol 2020 malıydı. 2.el gönderdikleri için iade etmek istedim ama sonra N11 satıcısı kutu yırtık bahanesi attı. Eğer ben 2. el isteseydim sarı siteden alırdım.
N11'de satıcı olarak önerebileceğim ve biz satıcıların nefret ettiği kesin iade yöntemi Tüketici Hakem Heyetidir.

Yırtık olması önemli değil zaten baştan ikinci el satamaz. Bazı satıcılar yapıyor bunu. Sen keşke teslim aldığında kargoyu açarken videoya çekseydin. Genelde insanlar heyecandan unutuyor ama en doğrusu.

Hocam ikinci el olduğunu nasıl anladınız? Xbox hesabınıza kontrolcüyü tanıtıp garantisini kontrol ettiniz mi?

Konsolun ve kontrolcünün çıkış yılı 2020 yılıdır. Onun için üzerinde böyle yazıyor olabilir.

Xbox gamepad içinden batarya çıkmaz. Ayrıca 2020 olduğunu ürünün seri numarasından öğrendiyseniz normal. Bazılarında seri numarası hatası oluyor. Microsoft desteğine yazınca garanti süresini düzeltiyorlar.

Geri
Yukarı