Xbox mı, PC mi?

Eğer çok crossplay gibi derdin yoksa PC'de arkadaşların çok değilse, elbet ki Xbox al. Benim kuzenim de aldı performansı mükemmel, adam iki üç saniyede Fortnite'yi açıyor hatta o Fortnite'den iki üç saniyede Forza'ya geçebiliyor. Sadece tek problemi ikimiz oyun girdiğimizde seçeneklerimizin az olması. Crossplay çok fazla yok. Performans anlamında süper Xbox. Ha tabii PC sadece oyuna yaramıyor, gelecekte de başka işlerin için elbet işine yarar. Bir araştırman olur ödevin olur.

Hocam elimde güçlü bir PC ve Series X var,açıkçası PCye upgrade yapmamak için Series Xe geçtim fakat o bile stabil 120 veremiyor bazı oyunlarda.İmkan varsa her zaman PC fakat bu oynayacağın oyunlara da bağlı bir şey,onu belirtmemişsin.Online oyun oynamayacasksan PS5 de alınabilir.

NOT:Bazı oyunlar artık konsolda daha ucuz onu hatırlatayım,gamepasste de öyle çok aman aman oynayacağın 10-15 oyun var hepsini bitirince yüzüne bakmayacaksın zaten.

Açıkçası bana göre PC daha sıcak kalıyor yani konsolda konsol oyunlarını oynarsın ama PC'de durum farklı her çeşidinden oyun barındırıyor, tabii en düşük rx6600/xt bir sistem gerekli. Güzel bir indirimde PC almanı öneririm ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı