Xbox mı, PS mi, PC mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ve ayrıca bizim televizyon 4K destekli 4K'da çalışabilecek bir konsol olmasını istiyorum.

Bir de oyunların online oynanabilmesi için bir üyelik gibi bir şey gerekiyormuş. Acaba nedir? Aylık olarak mı, yıllık olarak mı? Bir de öyle bir şey alınca aylık 3 oyun mu ne veriyorlarmış. Beni aydınlatırsanız çok sevinirim.

Online oynamak için PS platformunda PSN Plus almanız gerekmekte, Xbox tarafında ise Xbox Live Gold almalısınız. Aylık, 3 Aylık ve 12 Aylık şekilde satın alabiliyorsunuz. Her ay 3-4 adet oyun paralı üyelik satın alırsanız hediye ediliyor.

Exclusive oyunları güzel ama tabikide PC daha iyi konu açın sistem toplayalım. Etiketleyin beni. ;) Exclusive oyunları için alıcaksan PS5 bekle illa ki 2019-2020'de çıkış yapacak.

Dostum PC alacaktım ama oynama zamanım pek yok. Hemde yoruldum artık sandalye karşısında oturmaktan biraz pufta rahat rahat oturup oynamak istiyorum. Üniversiteye geçince PC toplayacağım. O zaman etiketlerim. [emoji6]

Dostum PC alacaktım ama oynama zamanım pek yok. Hemde yoruldum artık sandalye karşısında oturmaktan biraz pufta rahat rahat oturup oynamak istiyorum. Üniversiteye geçince PC toplayacağım. O zaman etiketlerim. [emoji6]
Rahat bir koltuk al, kanepe getir yat oyna joystick alıp FIFA falan oynarsın ama illa alacaksan kesinlikle PS5 bekle 2019-2020 zamanında gelir.

Şimdi son olarak PS4 pro mu Xbox One X mi olacak? 3-4 aya alacağım zaten. @FurkanEmir41 @YavuzArda @InJustice
Zamanın yoksa PS4 Pro.

Xbox One X daha güçlü olduğu ve Exc oyunları bana hitap ettiği için ben Xbox alırdım.

Dostum ben küçüklüğümden beri hep küçük çaplı minecraft,LoL,CS:GO oynadım ve sıkıldım artık AAA oyunlara geçmek zevk almak lig atlayacağım diye kendimi yırtmamak istiyorum.
Ve 2-3 yıl beklemek istemiyorum. Bir de bu aylık PSN Plus ve Xbox Live Gold ne kadar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı