Xbox One Film İzleme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

sdsdsad12

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, ben xbox one almayı düşünüyorum fakat aklımda bir kaç soru var bunları cevaplamanızı rica ediyorum.
-Xbox One ile internet explore üzerinden istediğim siteden film izleme şansım var mı? (Örnek verecek olursak; dizilab.com unutulmazfilmler vs. gibi sitelere giriş yapıp film izleyebilir miyim?)
Yardımlarınızı bekliyorum iyi forumlar.

Ne yazık ki öyle bi şansımız yok internet explorer da flash player yok. Ama ileride çok büyük bir güncelleme gelecek o zaman flash player gelebilir

@sdsdsad12

Merhaba :D

Ben XBOX ONE sahibiyim daha geçen gün aldım arkadaşlarımın tavsiyeleri ve kendi araştırmalarımla ve kendi zevkime göre aldım. Şimdi senin kafanı rahatlatacağım :D

1-XBOX ONE kolu daha güzel
2-XBOX ONE menüsü daha güzel
3-XBOX ONE' de İnternet Explore, Skype, Twitch, Youtube, OneDrive ve Hürriyet Gazatesi uygulamarı mevcut hemen mağazadan indirebilirsin (menüye girmek okadar zevkliki anlatamam animasyon felan müthiş bir konsol)
4-Bir müzik cd varsa eğer bunu xbox'a takarak dinliye bilirsin
5-USB'ne video veya resim atarak XBOX ONE'nin usb girişine takarak izliyebilir ve resimlere bakabilirsin
6-XBOX ONE'den televizyonu izliyebilirsin (Hemde tuttur özelliğiylen bir yandan XBOX ONE'yi kullanırken yani internet explore youtube skype veya oyun oynarken yan tarafta televizyonda istediğini kanalı televizyon kumadasında yönetebilir ve izliyebilirsin.
7-XBOX ONE'nin 2 tür kapama şekli vardır 1- Hızlı Açılış bunda XBOX ONE kapalıyken bile oyunu indirmeye bıraktıysan oyun iner baban kapat konsolu diye kızarsa böyle yapabilirsin :D 2- Enerji Tasarrufu XBOX ONE tamamen kapanır
8-XBOX LİVE hesabında her ay oyun veriyorlar ücretsiz olarak ve her zaman indirim oluyor
9-XBOX ONE'deki mesaj ve grup uygulamaları sayesinde internetten arkadaş eklediğin arkadaşlarınla konuşabilirsin
10-Oyunlarda açtığın başarı kilitleri sayesinde live hesabına G yüklenir 10-15 ve bunları biriktirerek oyun alabilrsin XBOX sayfasın bu çok kolaydır :D
11-1080p imiş 900p veya 720p felan bun tamamen hikaye ps4 tamam XBOX'dan güçlü ama XBOX ONE işlemci olarak önde bunu unutmayalım görüntü kalitesine gelirsek tek fark GTA V de gözüküyor oda renk olarak XBOX ONE önde ama otlak alanlarda ps4 bir kaç çiçek daha fazla koymuş yani olay bu bakın DYİNG LİGHT XBOX ONE vs Ps4 bakın bu karşılaştırmaya XBOX ONE gerçektende renk olarak önde. Arkadaşım Ps4 ve XBOX ONE karşılaştırması yaptı aynı oyunları oynadı ve bana yolladı ayrıca anlattıda hiç bir fark olmadığını söyledi renk olara XBOX ONE'nin önde olduğunu söyledi'ki bende bunu gördüm şahit oldum. DYİNG LİGHT oyunun'da bu baya bellidir. Yukarıda saydığım 10 şey yeter :cool:

Herşey güncellendi ne varsa sonuna kadar kullanabiliyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı