Xbox One S Apex Legends kasıyor

Berkant29

Hectopat
Arkadaşlar Xbox One S Apex'te çok pis bir şekilde kasıyor geçen sene böyle bir şey yoktu sorunu yaşayan var mı? 3 tane mi ne harita var 1 tanesinde hele çok kasıyor rahat 15-20 FPS'e düşüyordur hissettiğim. Bir de hemen geçmiyor kasıyor biraz sonra o bölgeden ayrılınca geçiyor. Bu sorunu yaşayan var mıdır?

Isınması nasıl? Hava alması lazım.

Ben de onu kontrol ettim normal gibiydi Reddit'e falan baktım YouTube'a da sorunu yaşayanlar var, drobun sebebi ısınmayla çok alakalı değildir hocam. Konsol aynı yerde dururken diğer oyunlarda sıkıntı yok A Plague Tale, Gta 5 (sehrin icinde araba ile hız yapınca kasiyor ama)

One X de oynuyorum 45 FPS gördüğüm yerlerde var sabit 60 veremiyor. One S de de oynamıştım ama o kadar düşüş yaşamadım. Yeni harita değil de eskinharitalarda da aynı olay var mı?

One X de oynuyorum 45 FPS gördüğüm yerlerde var sabit 60 veremiyor. One S de de oynamıştım ama o kadar düşüş yaşamadım. Yeni harita değil de eskinharitalarda da aynı olay var mı?

Ooo One X 45 ise benimkisi normal tamamdır :) bende acaba benden mi kaynaklı falan. Yeni de hocam Olympus da dusus var bayağı benimkisi hissetigim gibi 15 oluyor o zaman kesin. One S eskimis bayağı uzun suredir oynamiyorum da Apex gecen senelerde kings kanyonda sadece yukaridan bakarken kasiyordu. Simdi boyutu da artmis zaten 30 40 GB simdi 65 mi neydi One S ömrunun sonuna geliyor gibi. Sağ olun <3

Ooo One X 45 ise benimkisi normal tamamdır :) bende acaba benden mi kaynaklı falan. Yeni de hocam olympus da dusus var bayağı benimkisi hissetigim gibi 15 oluyor o zaman kesin. One S eskimis bayağı uzun suredir oynamiyorum da Apex gecen senelerde kings kanyonda sadece yukaridan bakarken kasiyordu. Simdi boyutu da artmis zaten 30 40 GB simdi 65 mi neydi One S ömrunun sonuna geliyor gibi. Sağ olun <3

Bende 2019 da One S kullanıyordum. Sadece atlamadan önce kasma oluyordu evet. Oyun içinde çok fazla dusmuyordu. Ama güncellemeler falan geldi şimdi haritalar aynı kalsada büyük eklemeler oldu konsolun artık ciğeri yetmemeye başladı. :(
bir de oyun içinde ayarlardan FPS değerini acabiliyorsun. Sağ yukarıda ping FPS falan gösteren bir çubuk çıkıyor oradan bakabilirsin nerede ne kadar düşüş olduğunu. :)

Bende 2019 da One S kullanıyordum. Sadece atlamadan önce kasma oluyordu evet. Oyun içinde çok fazla dusmuyordu. Ama güncellemeler falan geldi şimdi haritalar aynı kalsada büyük eklemeler oldu konsolun artık ciğeri yetmemeye başladı. :(
bir de oyun içinde ayarlardan FPS değerini acabiliyorsun. Sağ yukarıda ping FPS falan gösteren bir çubuk çıkıyor oradan bakabilirsin nerede ne kadar düşüş olduğunu. :)

Hocam tam olarak nerede bulamadim Fortnite'da buldum bu arada Apex'de ban yedim 10dk Fortnite'a geceyim dedim hocam bir fark etti 60 FPS oynatabiliyor yaziyo zaten bir akiyor yeni nesil konsol almak var şu anda ben zamaninda 300 400 daha fazla verip PS4 Pro almadim ya yanarim ona yanarim bir de 2016 aklimla One S daha iyi diyordum Pro'ya gore :( o Slim de olabilir hatirlamiyorum dün aklıma geldi alirken PS4 Pro muydu Slim miydi 300 TL fark Pro ise ağlamak istiyorum. Hocam sizce eylül 2016 Slim 1300 TL olarak cikmis Pro kasım 1700 ben aralıkta alirken 1800 TL'lik konsol PS4 Pro mudur Slim mi?

Hocam tam olarak nerede bulamadim Fortnite'da buldum bu arada Apex'de ban yedim 10dk Fortnite'a geceyim dedim hocam bir fark etti 60 FPS oynatabiliyor yaziyor zaten bir akiyor yeni nesil konsol almak var şu anda ben zamaninda 300 400 daha fazla verip PS4 Pro almadim ya yanarim ona yanarim bir de 2016 aklimla One S daha iyi diyordum Pro'ya gore :( o Slim de olabilir hatirlamiyorum dün aklıma geldi alirken PS4 Pro muydu Slim miydi 300 TL fark Pro ise ağlamak istiyorum. Hocam sizce eylül 2016 Slim 1300 TL olarak cikmis Pro kasım 1700 ben aralıkta alirken 1800 TL'lik konsol PS4 Pro mudur Slim mi?

PS4 Pro hocam PS4 Pro 2016 Kasım'da çıktı. İlk çıktığında MediaMarkt Teknosa gibi yerlerde bile 1700-1800 bandındaydı. Tek kollu.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı