Xbox One S için farklı gamepadler için dönüştürücü tavsiyesi

Bunun için aslında ben başka bir yol biliyorum.
Telefonunuz aracılığı ile Xbox uygulamasından konsola uzaktan bağlanıp telefonunuza da uyumsuz gamepadi bağlayıp Xbox uygulaması üzerinden uyumsuz gamepadi çalıştırabiliyorsunuz Back 4 Blood ve Gears 5 gibi Online oyunlarda pilleri değiştirme zahmeti olmadan aralıksız oyun oynayabilmiştim.

Kendiniz de tamir edebilirsiniz Xbox gamepadlerini bozmak çok zor hem de deneyim olur sizin için ancak parça bulmak zor gibi gözüküyor başka bozuk ya da kırık bir gamepad alarak ondan parça sökebilir ve tamir pratiği yapabilirsiniz.
Hocam ilk bahsettiğiniz yöntemi ben zaten rehber videosu olarak hazırlamıştım. Fakat onda da problemler çıkıyor. Mesela Xbox'ın kendi uygulaması içindeki gamepad ile yapmaya çalışınca uyuşmuyor. Farklı Xbox Controller programları da sürekli reklam çıkarıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
8bitdo'nun dediğine göre cihazı Xboxda çalışıyor yazılımını güncellemen gerek ama sadece.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8bitdo'nun dediğine göre cihazı Xboxda çalışıyor yazılımını güncellemen gerek ama sadece.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu adaptör değil mi hocam? Kollar için olan.

Fiyatı diğer adaptörlere ve Dobe kollara göre gerçekten uygun (Amazon TR 200 TL yazıyor). Fakat PS4 kolu dışında, örneğin herhangi bir Bluetooth gamepadi çalıştırır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
TechKen Xbox One Controller, Xbox kablosuz kumanda, Xbox One Gamepad kablosuz, 2,4 GHz oyun kumandası, kablosuz, kulaklık deliksiz, Xbox One/Xbox One S/Xbox One X/PS3 ve PC ile uyumlu TechKen Xbox One Controller, Xbox kablosuz kumanda, Xbox One Gamepad kablosuz, 2,4 GHz oyun kumandası, kablosuz, kulaklık deliksiz, Xbox One/Xbox One S/Xbox One X/PS3 ve PC ile uyumlu : Amazon.com.tr: Elektronik

Kalitesini bilmiyorum ama Amazon'da şöyle kablosuz bir kol var.
Dobe kolların kablosuz hâli gibi düşünebilirsiniz. Bu paraya PowerA kol alınabilir. En azından Microsoft lisanslı.

-Katılıyorum, hiç böyle bir marka duymamıştım, bilgilendirdiğiniz için sağ olun ben de almayı düşünüyorum artık.
Hori, PowerA bunlar Microsoft lisanslı. Sizi üzmezler.

Geri
Yukarı